acs713elctr 20a t
Total 8 products from acs713elctr 20a t Manufactures & Suppliers
Quality ACS713ELCTR-20A-T 20A Sensors Transducers Bi Directional Linear Current Sensor for sale
Brand Name:Allegro
Model Number:ACS713ELCTR-20A-T
Place of Origin:original
ACS713ELCTR-20A-T 20A Bi-directional Hall Effect-Based Linear Current Sensor 8-SOIC Package For Measuring DC Sensor Type Hall Effect, Open Loop Current - Sensing 20A Number of Channels 1 Output Ratiometric, Voltage Sensitivity 185mV/A Frequency DC ~ 80kHz ...
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
Quality ACS713ELCTR-20A-T for sale
Model Number:ACS713ELCTR-20A-T
KANG DA ELECTRONICS CO.
Verified Supplier
Hongkong
Categories:Industrial Current Sensors
Country/Region:china
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Categories:Flash Memory IC Chip
Country/Region:china
Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Active Member
Guangdong
Categories:IC Integrated Circuit
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Model Number:ACS713ELCTR-20A-T
Categories:Current Sensors
Beijing
Categories:Sensor
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.