tajr105m016rnj
Total 1 products from tajr105m016rnj Manufactures & Suppliers
Quality 1uF 16V SMD 2012-12 Capacitor Tant Solid TAJR105M016RNJ for sale
Brand Name:A V X
Model Number:TAJR105M016RNJ
Place of Origin:Shenzhen, China
TAJR105M016RNJ Cap Tant Solid 1uF 16V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 20 Ohm ...
Shenzhen Weitaixu Capacitor Co.,Ltd
Active Member
Guangdong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.