pss30s71f6
Total 5 products from pss30s71f6 Manufactures & Suppliers
Quality PSS30S71F6 for sale
Model Number:PSS30S71F6
Rozee Electronics Co., Ltd
Verified Supplier
Quality PSS30S71F6 High Performance Dual Switch Automotive IGBT Power Module for sale
Place of Origin:CN
Brand Name:Original Factory
Model Number:PSS30S71F6
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Verified Supplier
Quality PSS30S71F6 Intelligent Power LTE 4G Module Dual In Line Package ROHS Complaint for sale
Brand Name:MITSUBISHI [Mitsubishi Electric Semiconductor
Model Number:PSS30S71F6
Place of Origin:CHINA
PSS30S71F6 TRANSFER MOLDING TYPE INSULATED TYPE MAIN FUNCTION AND RATINGS  3 phase DC/AC inverter  600V / 30A (CSTBT)  N-side IGBT open emitter  Built-in bootstrap diodes with current limiting resistor APPLICATION  AC 100~240Vrms(DC voltage:400V or below) class low power motor control TYPE NAME PSS30S71F6...
Shenzhen Hongxinwei Technology Co., Ltd
Site Member
Guangdong
Quality PSS30S71F6 for sale
Categories:Servo Motor Driver
Country/Region:china
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Active Member
Quality PSS30S71F6 for sale
Categories:Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers
Country/Region:china
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.