pic18f14k50 i ss ic chip
Total 36 products from pic18f14k50 i ss ic chip Manufactures & Suppliers
Brand Name:Microchip
Model Number:PIC16F726-I/SS
Place of Origin:CHINA
Shenzhen Retechip Electronics Co., Ltd
Verified Supplier
Guangdong
Brand Name:MICROCHIP
Model Number:PIC18F14K50-I/SS
Place of Origin:TAIWAN
Anterwell Technology Ltd.
Site Member
Guangdong
Quality PIC18F14K50-I/SS Microcontrollers And Embedded Processors IC MCU FLASH Chip for sale
Place of Origin:Original
PIC18F14K50-I/SS Specifications Part Status Active Core Processor PIC Core Size 8-Bit Speed 48MHz Connectivity I²C, SPI, UART/USART, USB Peripherals Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Number of I/O 14 Program Memory Size 16KB (8K x 16) Program Memory ...
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Active Member
Model Number:PIC18F14K50-I/SS
Place of Origin:TAIWAN
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Verified Supplier
Quality PIC18F14K50-I/SS for sale
Brand Name:MICROCH
Model Number:PIC18F14K50-I/SS
Place of Origin:USA
International Smart Trading Limited
Active Member
Quality PIC18F14K50-I/SS SSOP-20 IC Chip PIC18F14 PIC18F14K50 8 Bit Microcontroller MCU for sale
Model Number:PIC18F14K50-I/SS
Place of Origin:original
Shenzhen Carn Technology Co., Ltd.
Quality SPI I/O 16 Extender Electronic IC Chips 10MHz 1.8V - 5.5V 25mA SOP SSOP28 MCP23S17-E/SS for sale
Model Number:MCP23S17-E/SS
Place of Origin:Guangdong, China
Brand Name:original
..., SSOP 2. Microchip McP23s17-e /SS 16-channel 5MHz I/O expander with serial-SPI interface and 28-pin SSOP package 3. SPI GPIO Expander 10000kHz 5.5V 28-PIN SSOP Tube 4. MICROCHIP McP23s17-e /SS I/O Expander, 16BIT, 10mhz, Serial, SPI, 4.5V, 5
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Brand Name:Microchip Technology
Model Number:PIC18F25K83-I SS
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Categories:Microcontroller IC
Country/Region:china
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-SSOP