Pic16f18346 I So Microchip Flash
Total 2 products from pic16f18346 i so microchip flash Manufactures & Suppliers
Quality PIC16F18346-I/SO Microchip Flash 8Bit Microcontroller MCU IC SOIC20 for sale
Brand Name:Microchip Technology
Model Number:PIC16F18346-I/SO
Place of Origin:Thailand
PIC16F18346-I/SO PIC16F1834T6-I/SO Microchip Flash 8Bit Microcontroller MCU IC SOIC20 Company: Angel Technology Electronics Co Description : MCU 8-bit PIC RISC 28KB Flash 2.5V/3.3V/5V 20-Pin SOIC 8 Bit Microcontroller - Extreme Low Power - 28KB Flash - 256B EEPROM - 2KB RAM - 18 I/O's PIC16F18346-I/SO Related products: PIC16F18346-I/P PIC16F18346-I/SS PIC16F18346T-I/GZ PIC16F18346T-I/ML PIC16F18346-E/SS PIC16F18346-E/GZ About Microchip
Angel Technology Electronics Co
Verified Supplier
Hongkong
Quality PIC16F18346-I/GZ for sale
Categories:Microchip Technology Ic
Country/Region:china
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4)
ZhongHao Industry Limited
Active Member
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.