ic chips at91r40008 66au
Total 611 products from ic chips at91r40008 66au Manufactures & Suppliers
Quality AT91R40008-66AU AT91RM9200-CJ AT91RM9200-CJ-002 ATMEL TQFP BGA BGA256 IC Chip for sale
Brand Name:ATMEL
Model Number:AT91R40008-66AU AT91RM9200-CJ AT91RM9200-CJ-002
Place of Origin:Malaysia
Angel Technology Electronics Co
Verified Supplier
Hongkong
Brand Name:ATMEL
Model Number:AT91R40008-66AU
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Verified Supplier
Quality AT91R40008-66AU for sale
Categories:Atmel Microchip
Country/Region:china
ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 66MHz ROMless 100-LQFP (14x14)
ZhongHao Industry Limited
Active Member
Quality KLM8G1GETF-B041 8GB Memory IC Chip eMMC 5.1 BGA153 IC Chip for sale
Brand Name:Original Factory
Model Number:KLM8G1GETF-B041
Place of Origin:CN
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Quality HIFI Audio IC Chip Custom Design Sound IC Chips Development for sale
Brand Name:Original
Place of Origin:China
Shenzhen Naxiang Technology Co., Ltd.
Guangdong
Model Number:XC7A35T-1CSG324I
Place of Origin:CHINA
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Guangdong
Brand Name:Texas Instruments
Model Number:TL082CP
Place of Origin:original
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Quality MOC3020 non-zero-crossing triacs inside ic chip sound ic chip counter ic chip for sale
Brand Name:QT
Model Number:MOC3020
Place of Origin:Original
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Quality Experience the Power of Electronic Components IC Chips for Your Business for sale
Brand Name:Infineon
Model Number:CY8C5888LTI-LP097
ZSUN CHIPS CO., LTD
Quality 2 Inch Square Portable Black Plastic IC Chip Tray For IC Devices for sale
Brand Name:Hiner-pack
Model Number:HN19100
Place of Origin:Made In China
Shenzhen Hiner Technology Co., Ltd.
Brand Name:TE
Model Number:2394060-1
Place of Origin:USA
...IC Chip The Controller Integrated Circuit Chip (IC Chip) is designed to offer a comprehensive range of features and functions for a variety of applications. It is designed with an operating temperature range of -40°C to 85°C, a power dissipation of 1.2W, 8 outputs, and a voltage supply range of 2.5V to 5.5V. This highly integrated IC Chip...
Shenzhen Xinyuanpeng Technology Co., Ltd.
Site Member
Quality TLP701(TP,F) Integrated Circuit Logic Ic Chips Electronic Components Chip SDIP-6 for sale
Brand Name:TOSHIBA
Model Number:TLP701(TP,F)
TLP701(TP,F) Chipscomponent Electronic Components IC Chips TLP701(TP,F) Integrated circuit electronic components chip brand IC SDIP-6 Logic output optocoupler IC Cplr IGBT drive IFLH=5mA Category Integrated Circuits (ICs) Mfr Analog Devices Inc. Series ...
Shenzhen Xinshengyuan Electronic Technology Co., Ltd.
Quality SR1X7- E3827 CPU IC Chips with 3 Working Days Lead Time and Rohs Yes for sale
Brand Name:intel
Model Number:SR1X7
...IC Chips - Product Overview Voltage: 30V Our Programmable IC Chips operate at a voltage of 30V, providing a reliable and stable power supply for high performance usage. Mold: Spartan-6 Family Overview Our Programmable IC Chips are designed using the latest technology from the Spartan-6 Family, ensuring superior quality and functionality. Features: High Performance, Low Power, High Density Our Programmable IC