eltek 241115 105 48 2000 he
Total 3 products from eltek 241115 105 48 2000 he Manufactures & Suppliers
Quality Eltek 241115.105 FP2 48/2000HE 48Vdc 2000W AC DC Module High Effciency for sale
Brand Name:Eltek
Model Number:241115.105
Place of Origin:CN
Eltek FP2 48/2000HE 48Vdc 2000W AC / DC module high effciency Part No. 241115.105 Eltek FP2 48/2000HE 48Vdc 2000W AC / DC module high effciency Part No. 241115.105 Flatpack2 48/2000 HE Rectifier Module The most efficient rectifier in the industry! The ...
Beijing Ding Ding Future Technology Co.Ltd
Verified Supplier
Beijing
Brand Name:Eltek
Model Number:241115.705
Place of Origin:China
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Active Member
Hubei
Quality Eltek Flatpack2 48V 2000W High Efficiency Rectifier for sale
Brand Name:OEM/ODM
Place of Origin:China
Model Number:Eltek Flatpack2
Eltek Flatpack2 48V 2000W High Efficiency Rectifier ELTEK's 241115.105 flatpack2 48 V/2000 W high efficiency (HE) rectifier. Key Features: high efficiency (up to 96.5 %) even at low load, proven reliability (MTBF 2.5 million hr), high power density, ...
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Site Member
Hebei
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.