Cell Phone Lcd Displays Ej080na 05b
Total 87 products from cell phone lcd displays ej080na 05b Manufactures & Suppliers
Quality 8" Tft Lcd Display Ej080na-05b Mobile Phone Cell Phone Wled Backlight for sale
Brand Name:Innolux
Model Number:EJ080NA-05B
Place of Origin:China
..., No backlight drive, No Touch, Operating temperature of-20 ~ 70 C, Storage temperature of-30 ~ 80 C, Upper / Down, Left / right flip display, 6 / 8 gray scale optional, Surface fog, 2 in 1 FPC, DE/SYNC mode selectable,
Shenzhen Rising-Sun Electronic technology Co., Ltd.
Verified Supplier
Quality Original 5.0 Inches Mobile Phone Screen , Digitizer Cell Phone LCD Display for sale
Brand Name:Htc
Model Number:XAPHTC
Place of Origin:Guangdong, China (Mainland)
XINDA PELOSI CO.,LIMITED
Active Member
Guangdong
Quality Replacement Cell Phone LCD Display For Samsung Galaxy J730 J7 PRO Anti Scratch for sale
Brand Name:ocmc
Place of Origin:China
Model Number:for samsung J730
Shenzhen OCMC Technology Co., Ltd
Verified Supplier
Guangdong
Brand Name:Htc
Model Number:XAPHTC
XINDA  PELOSI CO.,LIMITED
Active Member
Quality Sony T3 Cell Phone Lcd Display Capacitive Screen 1136x640 Resolution Black for sale
Brand Name:sony
Model Number:T3
Guangzhou Soonwint Electronic Parts Firm
Quality OEM Original Cell Phone Lcd Display 5.2 Inch For Sony Xperia Z2 Screen Digitizer for sale
Brand Name:For Sony
Model Number:For Sony Xperia Z2
Place of Origin:Korea
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Quality Cell Phone LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly 6.21 inch for Ss A30s for sale
Brand Name:Bobole
Model Number:for Ss A30s
Place of Origin:Guangdong, China
Shenzhen Yianyi Technology Co., Ltd.
Quality Innolux 8inch Digital Photo Frame LCD Module EJ080NA-05B with 800*600pixels Resolution 250CD/M2 Brightness and 50 PIN Connector for sale
Brand Name:innolux
Model Number:EJ080NA-05B
... LCD Display Innolux EJ080NA-05B 800*600 pixels SVGA LCD module with 125 PPI resolution, designed for digital photo frame applications. Product Specifications Manufacturer Innolux Model Name EJ080NA-05B Screen Size 8.0 inch Screen Type LCM, a-Si TFT-LCD ...
FOCUS VISION TECHNOLOGY LIMITED
Quality TFT-LCD 800*600 8 Inch Lcd Panel EJ080NA-05B Lcd Display Screen for sale
Brand Name:yinji
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
Quality LG Stylus 2 F720L F720K K520dY Cell Phone LCD Screen Digitizer for sale
Brand Name:AF
Model Number:for LG Stylus 2 F720L F720K K520
Guangzhou Anyfine Electronic Technology Ltd.
Quality 5.7 inch screen lcd Panel C056SWR1-1 Mobile Phone lcd display for sale
Brand Name:IVO
Model Number:C056SWR1-1
5.7 inch screen lcd Panel C056SWR1-1 Mobile Phone lcd display C056SWR1-1 Product details : Brand IVO Model P/N C056SWR1-1 Diagonal Size 5.7" Panel Type a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) Resolution 720(RGB)×1498 292PPI Pixel Format RGB Vertical ...
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Brand Name:UNIMETRO
Model Number:Uins-2D
Unimetro Precision Machinery Co., Ltd
Quality 6.5'' SMG Note 8 Cell Phone LCD Screen Replacement 720x1600 Pixel for sale
Brand Name:For SMG
Model Number:For A12/A125F
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Brand Name:CHIMEI INNOLUX
Model Number:EJ080NA-05B
... Special Features: The EJ080NA-05B is a 8.0 inch diagonal a-Si TFT-LCD display panel product from Innolux Corporation (hereafter called Innolux), with an integral WLED backlight system, without backlight driver, without touch screen. It features an
Zopin Technology Co.,Ltd
Quality Cell Phone LCD Screen Electronic Smart Locker System for sale
Brand Name:Muchnn
Model Number:MBL-30
Luoyang Muchn Industrial Co., Ltd.
Site Member
Henan
Quality Capacitive Touch 30pin MIPI Interface Cell Phone LCD Screen Tft Active Area 61.776 H *109.824 V Mm for and Advantage Luminance 800nits for sale
Brand Name:OEM
Model Number:ZH024TC22025V.C
Shenzhen Zhuohong Electronic Technology Co., Ltd.
Quality OEM Cell Phone Lcd Screen Digitizer Touch Panel For Huawei P30pro for sale
Brand Name:HUAYI
Shenzhen Huayi Optoelectronic Technology Co., Ltd.
Quality EJ080NA-05B Innolux 8.0" 800(RGB)×600 250 cd/m² INDUSTRIAL LCD DISPLAY for sale
Model Number:EJ080NA-05B
Place of Origin:JAPAN
Innolux EJ080NA-05B Application Details Basic Info : Panel Brand Panel Model EJ080NA-05B Diagonal Size 8.0" Application Panel Type a-Si TFT-LCD , LCM Model Alias - Reliability : Operating Temp. -20 ~ 70 °C Storage Temp. -30 ~ 80 °C RoHS State Vibration ...
Sapientia Display Co.,LIMITED
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.