GE IS200STAOH2AAA Input Expansion Module for Mark VIe
Categories GE Turbine Control
Brand Name: GE
Model Number: IS200STAOH2AAA
Place of Origin: US
MOQ: 1pc
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 999pcs
Delivery Time: 5-7days
Packaging Details: New and original factory, individual box packing
Name: GE IS200STAOH2AAA Input expansion module
Product ID: IS200STAOH2AAA
Series: Mark VIE
Function: Input expansion module
Product Net Depth/Length: 330mm
Product Net Height: 200mm
Product Net Width: 100mm
Product Net Weight: 2kg
Warranty: 1year
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.