| Sign In | Join Free | My infospaceinc.com |
|
| Categories | Self Service Kiosk |
|---|---|
| Brand Name: | Crtly |
| Certification: | CE/CB/CCC/FCC/ROHS/ISO9001 |
| Place of Origin: | China |
| MOQ: | 5 Piece |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability: | 500pcs/Month |
| Delivery Time: | 5-25days |
| Resolution: | 1920*1080(FHD) |
| CPU: | Intel Core i3/i5/i7 Or Rockchip RK3568/3588 |
| RAM: | 4G/8G/16G DDR3/DDR4 |
| SSD: | 32GB-512GB |
| Operating System: | Android/Linux/Win7/8/10/11 |
| Brightness: | 350cd/m² (250-1000 Optional) |
| Application: | Retail Restaurant Hospital Htoel Airport Parking |
| Function: | Currencry Exchange/Ticket Printer/Cash Recycler/Card Dispenser/Passport Scanner |
| NAND FLASH: | 8GB FLASH/EMMC |
| Bill Acceptor: | 500-1000 Notes |
| Warranty: | 1 Year |
| Company Info. |
| Shenzhen Chuangli Technology Co., Ltd. |
| Verified Supplier |
| View Contact Details |
| Product List |
| Component | Specifications |
|---|---|
| Touch Screen | Capacitive, 10-point touch |
| Brightness | 350cd/m² (250-1000 Optional) |
| CPU | Intel Core i3/i5/i7 Or Rockchip RK3568/3588 |
| RAM | 4G/8G/16G DDR3/DDR4 |
| SSD | 32GB-512GB |
| Application | Retail, Restaurant, Hospital, Hotel, Airport, Parking |
| Display | 1920×1080 (FHD) resolution |
| Screen Size | 27-inch, 32-inch or custom sizes available |
| Operating System | Win 8, Win 7, Win 10, Win 11, Android 12, Android 13, Android 14 or Linux |
| Installation | Floor Standing |
| Material | 1.5mm to 2.5mm Cold-roll sheet |
| Warranty | 1 Year |



|