Taja106k016rnj
taja106k016rnj
Total 4 products from taja106k016rnj Manufactures & Suppliers
Quality TAJA106K016RNJ Integrated Circuits (ICs)
Embedded
Microcontrollers for sale
Place of Origin:Shenzhen
Brand Name:AVX
Model Number:TAJA106K016RNJ
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Active Member
Quality TAJA106K016RNJ NEW AND ORIGINAL STOCK for sale
Place of Origin:Thailand
Brand Name:AVX
Model Number:TAJA106K016RNJ
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Verified Supplier
Quality Tantalum Solid 10uF 16V Electronic Capacitors TAJA106K016RNJ for sale
Brand Name:KYOCERA AVX Components Corporation
Model Number:TAJA106K016RNJ
Place of Origin:China
TAJA106K016RNJ Capacitor Tantalum Solid 10uF 16V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C TAJ ...
Angel Technology Electronics Co
Verified Supplier
Hongkong
Quality TAJA106K016RNJ AVX Tantalum Capacitors Solid 10uF 16V A CASE for sale
Model Number:TAJA106K016RNJ
Place of Origin:CHINA
TAJA106K016RNJ AVX Cap Tant Solid 10uF 16V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C T/R ...
Sunbeam Electronics (Hong Kong) Limited
Active Member
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.