Smds 650 V 10a Stpsc10h065by Tr
Total 1 products from smds 650 v 10a stpsc10h065by tr Manufactures & Suppliers
Quality STPSC10H065BY-TR	Smd Diode Surface Mount Diode 650 V 10A DPAK for sale
Brand Name:STMicroelectronics
Model Number:STPSC10H065BY-TR
Place of Origin:Australia
STPSC10H065BY-TR Diode 650 V 10A Surface Mount DPAK Datasheet:STPSC10H065BY-TR Category Single Diodes Mfr STMicroelectronics Series Automotive, AEC-Q101 Product Status Active Technology SiC (Silicon Carbide) Schottky Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V Current - Average Rectified (Io) 10A Speed No Recovery Time > 500mA (Io) Reverse Recovery Time (trr) 0 ns Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 650...
Shenzhen Zhaocun Electronics Co., Ltd.
Active Member
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.