skm400gb12t4
Total 2 products from skm400gb12t4 Manufactures & Suppliers
Quality SKM400GB12T4 1200V 400A Dual IGBT Module TRENCHSTOP™ IGBT4 Low VCE(sat) 1.75V 10μs SC Capability CAL Diode Low Switching Losses SEMITRANS3 UL Certified for High-Power Drives for sale
Brand Name:SEMIKRON
Model Number:SKM400GB12T4
Place of Origin:China
SKM400GB12T4 1200V 400A Dual IGBT Module TRENCHSTOP™ IGBT4 Low VCE(sat) 1.75V 10μs SC Capability CAL ...
TOP Electronic Industry Co., Ltd.
Verified Supplier
Quality High Short Circuit Positive Temperature IGBT Power Module SKM400GB12T4​ for sale
Brand Name:SEMIKRON
Model Number:SKM400GB12T4
Place of Origin:Original
DELI ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD
Verified Supplier
Guangdong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.