| Total 185 products from rncp0805ftd3k01 electronic resistor Manufactures & Suppliers |
Brand Name:Uniohm ROYALOHM Model Number:RNCP0805FTD3K01 Place of Origin:China RNCP0805FTD3K01 electronic resistors SMD 3.01K OHM 1% 1/4W 0805 Thick Film resistors Features: Category Resistors Chip Resistor - Surface Mount Mfr Electronic Components Series CHIP TYPE Package Tape & Reel (TR) Part Status Active Resistance 22Ohms ... |