pdc180s12 cr dc power module
Total 731 products from pdc180s12 cr dc power module Manufactures & Suppliers
Quality Huawei 02312VRE 180W DC Power Module PDC180S12-CR for sale
Brand Name:HUAWEI
Model Number:PDC180S12-CR
Place of Origin:china
PDC180S12-CR (180W DC Power Module): Overview Table 5-61 Basic information about the PDC180S12-CR Item Details Description 180W DC Power Module Part Number 02312VRE Model PDC180S12-CR Appearance Figure 5-36 Appearance of the PDC180S12-CR Panel Figure 5-37 Panel of the PDC180S12-CR 1. Lock 2. Indicator 3. Air vent 4. Handle 5. DC power socket - - - Table 5-63 Indicators on the PDC180S12-CR...
LonRise Equipment Co. Ltd.
Verified Supplier
Shanghai
Quality FWD-60W-24S Series 60W DC-DC Power Module with 1500VDC Isolation, Ultra-compact Size, and High Efficiency 90.5% for Aviation Applications for sale
Brand Name:Forward
Model Number:FWD-60W-24S Series
Place of Origin:China
...24S Series 60W DC-DC Power Module FWD-60W-24S Series 1/16 BRICK POWER SERIES 60W DC-DC POWER MODULE with 1500VDC isolation and ultra-compact design for demanding aviation applications. Key Features High Efficiency: 90.5% Max Output Power: Up to 60W Input/...
XIXIAN FORWARD TECHNOLOGY LTD
Verified Supplier
Shaanxi
Quality Compact AC DC Power Module With Wide Input Voltage Range And Short Circuit for sale
Brand Name:SHINHOM
Model Number:SWAC06Q series DC-DC Converter
Shaanxi Shinhom Enterprise Co.,Ltd
Shaanxi
Quality Ultra Small Hilink 3.3V 5V 9V 12V 24V AC DC Power Module for sale
Brand Name:Hilink or OEM
Model Number:HLKpm01
...DC Power Modules hilink 5V 0.6a acdc module hlkPM01 hilink Model: HLKpm01 Hilinkpm01 AC DC power module Name: PM01 Hi Link 3.3V 5V 9V 12V 24V AC/DC Power Modules hilink 5V 0.6a acdc module hlkPM01 hilink Key: hi link ac dc 3w ac dc adapter acdc module power supply ac to dc 5v power supply module Step down module power transformer Voltage transformer ac dc module converter 220v ac 12v dc power supply power...