mt41k128m16jt 125 aat k
Total 16 products from mt41k128m16jt 125 aat k Manufactures & Suppliers
Quality Memory Integrated Circuits MT41K128M16JT-125 AAT:K for sale
Brand Name:Micron Technology
Place of Origin:USA
Model Number:MT41K128M16JT-125 AAT:K
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Verified Supplier
Quality MT41K128M16JT-125 AAT:K IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96FBGA for sale
Categories:Integrated Circuit IC Chip
Country/Region:china
MT41K128M16JT-125 AAT:K Products Description: • VDD = VDDQ = 1.35V (1.283–1.45V) • Backward-compatible to VDD = VDDQ = 1.5V ±0.075V • Differential bidirectional ...
DINGCEN INTERNATIONAL (HK) LIMITED
Verified Supplier
Guangdong
Quality MT41K128M16JT-125 IT:K 2Gbit DDR3L SDRAM Memory IC Chip with 800MHz Clock Frequency in FBGA-96 Package for sale
Brand Name:Original Factory
Model Number:MT41K128M16JT-125 IT:K
Place of Origin:CN
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Quality MT41K128M16JT-125:K for sale
Place of Origin:CHINA
Rozee Electronics Co., Ltd
Quality MT41K128M16JT-125 IC Electronic Components SDRAM - DDR3L Memory IC 2Gb for sale
Brand Name:MICRON
Place of Origin:Shenzhen,China
AYE TECHNOLOGY CO., LIMITED
Guangdong
Brand Name:Micron Technology Inc.
Model Number:MT41K128M16JT-125:K
Place of Origin:original
MT41K128M16JT-125 IT:K High Performance Flash Memory Chips Unbeatable Speed and Reliability Product: MT41K128M16JT-125 IT:K Flash Memory Chips Parameters: • Capacity: 128Mbit/16MByte • Speed: 125 MHz • Package: TSOP • VDD: 1.8V • Operating Temperature: -...
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Quality MT41K128M16JT-125:k 2Gb: x4 x8 x16 DDR3L SDRAM 800MHz 1.283V~1.45V for sale
Brand Name:micron
Place of Origin:CN
MT41K128M16JT-125:k 2Gb: x4 x8 x16 DDR3L SDRAM 800MHz 1.283V~1.45V The MT41K128M16JT-125:k 2Gb DDR3L SDRAM is a low-voltage memory solution offering x4, x8, and x16 configurations at 800MHz with an operating voltage range of 1.283V to 1.45V. Product ...
Shenzhen Filetti Technology Co., LTD
Quality OWN STOCK MT41K128M16JT-125:K
 BGA96
 for sale
Categories:OWN STOCK
Country/Region:china
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Active Member
Quality MT41K128M16JT-125 Memory DDR3L SDRAM IC 2Gbit Parallel 800MHz FBGA96 for sale
Brand Name:Micron Technology
Model Number:MT41K128M16JT-125
Place of Origin:Original
MT41K128M16JT-125 Memory IC SDRAM DDR3L 2Gbit Parallel 800 MHz 13.75ns FBGA96 Specifications Product Attribute Attribute Value Data Rate: DDR3-1600 Package / Case: FBGA-96 FBGA Code: D9PTK Data Bus Width: 16 bit Memory Size: 2 Gbit Maximum Clock Frequency...
Shenzhen Retechip Electronics Co., Ltd
Quality MT41K128M16JT-125:K NEW AND ORIGINAL STOCK for sale
Place of Origin:USA
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Quality MT41K512M8RH-125 AAT:E Memory IC Chip for sale
...125 AAT:E Specifications Part Status Obsolete Memory Format RAM Memory Type DDR3L SDRAM Memory Size 4G (512M x 8) Speed 800MHz Interface Parallel Voltage - Supply 1.283 V ~ 1.45 V Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TC) Package / Case 78-TFBGA Supplier Device Package 78-FBGA (9x10.5) Shipment UPS/EMS/DHL/FedEx Express. Condtion New original factory. MT41K512M8RH-125 AAT...
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Active Member
Quality MT41K128M16JT-125 AIT:K for sale
Model Number:MT41K128M16JT-125 AIT:K
MT41K128M16JT-125 AIT:K MemoryType Volatile MemoryFormat DRAM Technology SDRAM - DDR3L MemorySize 2Gb (128M x 16) MemoryInterface Parallel ClockFrequency 800 MHz WriteCycleTime-WordPage - AccessTime 13.75 ns Voltage-Supply 1.283V ~ 1.45V ...