Mlx90372gvs Ace 101 Sensor Ic
mlx90372gvs ace 101 sensor ic
Total 13 products from mlx90372gvs ace 101 sensor ic Manufactures & Suppliers
Place of Origin:CN
Brand Name:OEM/ODM
Model Number:MLX90372GVS-ACE-101
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Verified Supplier
Quality MLX90395KDC-BBA-101-SP for sale
Model Number:MLX90395KDC-BBA-101-SP
Rozee Electronics Co., Ltd
Verified Supplier
Categories:Pressure Transmitter Sensor
Country/Region:china
Baoji Hengtong Electronics Co., LTD
Shaanxi
Brand Name:TI
Model Number:LM50CIM3/NOPB
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Model Number:ASM330LHHTR
Place of Origin:original
Brand Name:original
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Quality Integrated Circuit Chip PowerPC 2 GHz Microprocessor LMK1D2104RHDR 28-VFQFN Clock Clock Buffer IC 1:4 for sale
Brand Name:ti
Model Number:LMK1D2104RHDR
Place of Origin:China
Integrated Circuit Chip PowerPC 2 GHz Microprocessor LMK1D2104RHDR 28-VFQFN Clock Clock Buffer IC 1:4 PRODUCT DESCRIPTION Part number LMK1D2104RHDR is manufactured by TI Technologies and distributed by Stjk. As one of the leading distributors of electronic...
STJK(HK) ELECTRONICS CO.,LIMITED
Active Member
Categories:Sensor ICs
Country/Region:china
Shenzhen GS Electronic Technology Co., Ltd. CN
Guangdong
Quality Programmable Precision Integrated Circuit Temperature Sensors ICM-20948 COMPI2C SPI for sale
Brand Name:TDK InvenSense
Model Number:ICM-20948
Sanhuang electronics (Hong Kong) Co., Limited
Brand Name:Fly
Model Number:D-C73
Place of Origin:China
SMC D-C73 D-C76 Reed Switch Sensor Switch Magnetic Switch for CDJ2/MGC/RSDG Series cylider Specification Auto switch model D-C73 D-C76 Applicable load Relay, PLC IC circuit Load voltage 24 VDC 100VAC 4 to 8 VDC Max. load current and range 5 to 40 mA 5 to ...