ma 50 cx 10 pd meters
Total 13 products from ma 50 cx 10 pd meters Manufactures & Suppliers
Quality MA-50-CX-10 LPG Positive Displacement Flow Meter for sale
Place of Origin:Shanghai, China
Brand Name:COWELL
Model Number:MA-50-CX-10
Shanghai Cowell Machinery Co., Ltd.
Verified Supplier
Shanghai
Quality Fluke 355 True RMS 2000 A Clamp Meter F355 for sale
Brand Name:Fluke
Model Number:Fluke 355 True RMS 2000 A Clamp Meter F355
Place of Origin:China
... / 1 A Accuracy A: 1.5% rdg + 15 digits A: 1.5% rdg + 5 digits Trigger level for Inrush 0.50 A / 5.0 A / 5 A Trigger level for Hz filter OFF 2.50 A / 2.5 A / 8 A Trigger level for Hz filter ON 0.50 A / 2.5 A / 8 A Crest Factor (50/60 Hz) Range 40 A / 400 A
WUHU WANYI INDUSTRY CO.,LTD
Site Member
Anhui
Quality Industrial Outdoor 4 port Industrial POE Extender PoE Repeater 100 meter for sale
Brand Name:E-link
Model Number:LNK-IPE104-30
Place of Origin:China
1 x PoE/PD Port + 4 x PoE/PSE Ports Industrial Outdoor PoE Repeater 4 Ports PoE Extender Industrial POE Extender Advantages 10/100/1000Mbps Ethernet Ports 1 RJ-45 PoE/PD + 4 RJ-45 PoE/PSE IP40-rated aluminum case Can be Powered by IEEE 802.3at 30W Power ...
E-link China Technology Co.,LTD
Verified Supplier
Quality Low Power High Brightness Consumption LED Backlight For Electric Energy Meter for sale
Brand Name:LIGHTBO
Model Number:/
Place of Origin:Shenzhen,China
Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd.
Guangdong
Quality 15kgcm 14.4V 24V DC Gear Motor 1000rpm 300rpm 15 Watt 1nm For Water Meter for sale
Brand Name:TYHE
Model Number:TJP37FO
Wenzhou Tyhe Motor Co., Ltd.
Active Member
Zhejiang
Quality Sewage treatment ammonia nitrogen Meter for sale
Place of Origin:Shaanxi, China
Brand Name:Kacise
...Meter Introduction The KWS-201 online ammonia nitrogen sensor features a powerful anti-jamming circuit design with 4-20 mA and RS485 outputs with temperature compensation. Used to test the ammonium ion content in water. Technical Specifications Model KWS-201 Measuring Range 0.14~14000ppm Accuracy ±10% Resolution 0.001ppm Operating Temperature 0 ~ 50...
Xi'an Kacise Optronics Co.,Ltd.
Shaanxi
Quality The new original photoelectric Sensor wenglor YH08PCT8 Fork Sensor is in stock for sale
Brand Name:wenglor
Model Number:YH08PCT8
Place of Origin:Germany
Optical Data Fork Width 80 mm Smallest Recognizable Part 40 µm Smallest Detectable Gap 50 µm Switching Hysteresis < 20 µm Light Source Laser (red) Wavelength 655 nm Service Life (T = +25 °C) 100,000 h Laser Class (EN 60825-1) 1 Max. Ambient Light 10,000 ...
Mengchuan Instrument Co,Ltd.
Zhejiang
Quality 520nm Semiconductor Laser Module for sale
Brand Name:CRYLINK
Model Number:520nm Semiconductor Laser Module
Nanjing Crylink Photonics Co.,Ltd
Active Member
Shanghai
Quality Ophthalmic Retinoscopy Lens Rack Set Optometry Accessories for sale
Brand Name:Keshilong
Model Number:GD1208
JingGong Optical (Wenzhou International Trade SCM Co., Ltd.)
Quality BF245B 3 Pin Transistor , N Channel Amplifiers switching low power mosfet for sale
Brand Name:FAIRCHILD
Model Number:BF245B
Place of Origin:Original
... Sourced from process 50. Absolute Maximum Ratings Ta=25°C unless otherwise noted Symbol Parameter Value Units VDG Drain-Gate Voltage 30 V VGS Gate-Source Voltage -30 V IGF Forward Gate Current 10 mA PD Total Device Dissipation @TA=25°C Derate...
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Quality 220V Min Low Frequency Pcb Current Transformer 10a Split Core CT for sale
Brand Name:IVY
Model Number:IVY-CT-PCB-01-10A
Place of Origin:Zhejiang
IVY METERING CO.,LTD
Quality NOISE REDUCTION HEADPHONE #SKU-30309 for sale
Model Number:#SKU-30309
... current: ≤30 mA Standby current: < 50 uA Temperature range: - 40 ℃ to + 80 ℃ Wireless transmission range: > 10 meters Transmission power: support CLASS1 CLASS2 / adjustable CLASS3 maximum 8 DBM Sensitivity: - 80dBm < 0.1% BER Frequency range: 2.4
Shenzhen Bowei Electronics Co.,Ltd.
Guangdong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.