| Total 2365 products from lcd screen resolution at080tn52 Manufactures & Suppliers |
Brand Name:Innolux Model Number:EJ080NA-05B Place of Origin:China LCD screen resolution EJ080NA-05B AT080TN52 EE080NA-06A EJ080NA-05A 8 inch 800x600 for LCD display panel The EJ080NA-05B is an 8 inch a-Si TFT-LCD LCD module product launched by Innolux, It is fitted with a WLED backlight, No backlight drive, No Touch, ... |
Shenzhen Rising-Sun Electronic technology Co., Ltd.
Brand Name:HuaXin Model Number:ESHXT024026D2 V1.0-RF Place of Origin:China ... V1.0-RF is 2.4 inch LCD screen, resolution 240*320 300 brightness 14PIN MIPI interface, suitable for medical products, industrial control equipment, smart home A. Technical parameters ITEM STANDARD VALUES UNITS LCD type 2.4TFT -- Dot arrangement... |
HuaXin Technology (HK) Co.,Ltd
China World Technology Medical Equipment Service Group
Guangdong |
ESEN HK LIMITED
Shenzhen ChengHao Optoelectronic Co., Ltd.
Guangdong |
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Place of Origin:China Brand Name:INNOLUX Model Number:AT080TN52 V.1 ...AT080TN52 V.1 Color: TFT LCD Screen Size:8.0 inch Interface Type:50 pins FPC Brightness:250 cd/m2 Contrast Ratio:500:1 resolution:800 * 600 pixels Backlight:LED work voltage:3.3 V (9.9 V for LED Driver) Response time:10/15 ms (TR/TF) viewing angle:70/70/50/70 ° (R/L/U/D) Application of industrial control products Application of LCD : Industrial control LCD screen... |