Kc2520b32k7680cm2esh
kc2520b32k7680cm2esh
Total 1 products from kc2520b32k7680cm2esh Manufactures & Suppliers
Quality 32.768kHz XO CMOS Crystal Oscillator KC2520B32K7680CM2ESH for sale
Brand Name:Kyocera International Inc. Electronic Components
Model Number:KC2520B32K7680CM2ESH
Place of Origin:JAPAN
Electronic components KC2520B32K7680CM2ESH 32.768 kHz XO Standard CMOS Oscillator 1.6V ~ 5.5V Standby (Power Down) 4-SMD Crystal Oscillator Product ...
Angel Technology Electronics Co
Verified Supplier
Hongkong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.