Ka500 320 Glass Linear Encoder
ka500 320 glass linear encoder
Total 10 products from ka500 320 glass linear encoder Manufactures & Suppliers
Quality KA500-320 Glass Linear Encoder DRO For Mill Lathe Grinding Machine for sale
Brand Name:SINO
Model Number:KA500
Place of Origin:Guangzhou, CHINA
Guangzhou Sino International Trade Co.,Ltd
Verified Supplier
Quality Easson 1300 - 3000mm Glass Linear Encoder For Large Milling Lathe for sale
Brand Name:Easson
Model Number:VS20
Place of Origin:P.R.China
High Accuracy 1300-3000 mm Linear Encoder Scale For Large Milling Lathe Boring Machine Product Specification VS10 VS11 VS12 VS13 VS20 VS21 VS22 VS23 Measuring Standard Glass Scale - Grating period: 20μm (0.02mm) Optical Detecting System Transmissive ...
Zhuhai Easson Measurement Technology Ltd.
Verified Supplier
Guangdong
Quality 0.001mm Resolution Glass Scale Linear Encoder For Lather, Grinder And Milling Machine for sale
Place of Origin:CHINA
Brand Name:L&D
Model Number:LE0400-10A
Leader Precision Instrument Co., Ltd
Active Member
Guangdong
Quality Reflecting Optical Linear Glass Scale / Encoder For Non Contact Reference Signal for sale
Brand Name:UNIMETRO
Model Number:UGPS40R
Place of Origin:China
Unimetro Precision Machinery Co., Ltd
Quality Durable G13 T8 Glass Linear LED Tube Light 18w Straight Shape for sale
Brand Name:Shuang Yun
Model Number:Linear LED Tube Light
Place of Origin:Zhongshan,China
100V-260V Fluorescent Tube Lamp G13 T8 Glass LED Tube Lights Product Description Product Specifications Type T8 Rated power 18W Brightness 2250Lumen CCT 5000K Daylight CRI 80+ Beam Angle 320 Degree Voltage 120-277V Lifespan 30000 Hours Certifications UL/...
Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd.
Active Member
Quality Linear Scale Linear Encoder for Vision Measuring Machine and Profile Projector for sale
Brand Name:Keasson
Model Number:MSA0.5
Place of Origin:Dongguan/China
Keasson Photoelectric Technology Co., Ltd.
Brand Name:iqualitrol
Model Number:MSA
DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd.
Site Member
Brand Name:Huanuo
Model Number:SK-350
Shenzhen Huanuo Innovate Technology co.,LTD.
Quality Garden Lighting 118MM 7W 135lm/W 2700K Linear R7s Led for sale
Brand Name:China
Model Number:filamentlux
Place of Origin:FML-001
...Linear R7s Led Voltage 240 Wattage 7 Conventional Wattage Equivalent 60W Base R7s Life (Hours) 15000 Lumens 806 Finish Clear Diameter 29mm Length 78mm Colour Rendering Index Ra 80 Colour Temperature 2700 EEL A++ R7S 7W LED BULB​ Quick Detail: FULL GLASS AC220-240V input options Transparent Sapphire Substrate Sanan chip Mix gas coolingt 320...
Changzhou Filamentlux Smart Technology Co., LTD
Jiangsu
Quality 320 Watt Solar PV Module Monocrystalline 30 Years Lifespan With 60 Cells for sale
Brand Name:Rixin
Model Number:DDM(N)320
Place of Origin:Wuhan, China
N type monocrystalline bifacial dual glass solar panel / 320W / 60cells / 20V Main Features 1. High power output 30 year linear performance warranty, more than 30% additional power gain. 2. Zero LID & PID No LID, more power generation. No PID, stable power...
Wuhan Rixin Technology Co., Ltd.
Hubei
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.