huawei r48100g1
Total 4 products from huawei r48100g1 Manufactures & Suppliers
Quality Single Phase 5G Network Equipment HUAWEI R48100G1 For CAN Communication for sale
Brand Name:HUAWEI
Model Number:R48100G1
Place of Origin:China
HUAWEI R48100G1 48V 6000W rectifier module R48100G1 Short Brief: The R48100G1 is a digital control 3-phase rectifier with the maximum output power being 6000W. It converts 260~530VAC input voltage to 53.5VDC output voltage. The output voltage can be ...
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Active Member
Hubei
Quality Huawei R48100G1 48V 100A Rectifier Module High Efficiency Power Module for sale
Brand Name:Huawei
Model Number:Huawei R48100G1 Power Module
Place of Origin:China
Huawei R48100G1 48V 100A Rectifier Module High Efficiency Power Module Warehouse Lead time: We have a lot of stock, but we cannot guarantee that the product will still be in stock when you place your order. Therefore, please check with our sales team bef...
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Site Member
Guangdong
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Site Member
Hebei
Quality HUAWEI R48100G5 Power Module 48V100A 6000W Efficient Power Supply for sale
Model Number:R48100G5
Huawei R48100G5 for Hybrid Power PowerCube 1000 High Efficiency Rectifier Module 53.5V/57VDC Default Output. Introduction The R48100G1 is a digital control 3-phase rectifier with the maximum output power being 6000W. It converts 260~530VAC input voltage...
Beijing Ding Ding Future Technology Co.Ltd
Verified Supplier
Beijing
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.