hsd190men4 a00
Total 2 products from hsd190men4 a00 Manufactures & Suppliers
Quality 19.0 Inch LCD Display Module HSD190MEN4-A00 TFT LCD Screen Module for sale
Brand Name:HannStar
Model Number:HSD190MEN4-A00
Place of Origin:China
19.0 inch lcd display Module HSD190MEN4-A00 tft lcd screen module HSD190MEN4-A00 LCD Panel Product details : HannStar LCD Screen HSD190MEN4-A00 Panel Brand HannStar Model P/N HSD190MEN4-A00 Diagonal Size 19.0" Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM Resolution ...
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Verified Supplier
Quality HSD190MEN4-A00 HannStar Innolux Touch Screen 19" LCM1280×1024 60Hz For Desktop Monitor for sale
Brand Name:HannStar
Model Number:HSD190MEN4-A00
Place of Origin:Japan
HSD190MEN4-A00 HannStar 19" LCM 1280×1024 60Hz for Desktop Monitor&Industrial Application HannStar HSD190MEN4-A00 Mechanical Features Screen Size : 19.0 inch Pixel Features : Pixel Number Pixel Format Dot Pitch (H×V) Pixel Pitch (H×V) 1280(RGB)×1024, SXGA ...
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Verified Supplier
Guangdong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.