Ej101ia 01g 10 1 Inch Touch Panel
All ej101ia 01g 10 1 inch touch panel wholesalers & ej101ia 01g 10 1 inch touch panel manufacturers come from members. We doesn't provide ej101ia 01g 10 1 inch touch panel products or service, please contact them directly and verify their companies info carefully.
Total 6 products from ej101ia 01g 10 1 inch touch panel Manufactures & Suppliers
Brand Name:Innolux
Model Number:EJ101IA-01G
Place of Origin:China
Shenzhen Rising-Sun Electronic technology Co., Ltd.
Verified Supplier
Quality EJ101IA-01G 10.1 inch Chimei LCD Panel Screen Replacement  with 216.96×135.6 mm for sale
Brand Name:CHIMEI INNOLUX
Model Number:EJ101IA-01G
Place of Origin:Japan
EJ101IA-01G 10.1 inch Chimei LCD Panel Screen Replacement with 216.96×135.6 mm EJ101IA-01G Quick Details: Panel Brand : CHIMEI INNOLUX Panel Model : EJ101IA-01G Panel Type : a-Si TFT-LCD , LCM Panel Size : 10.1 inch Resolution : 1280(RGB)×800 , WXGA ...
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Verified Supplier
Guangdong
Quality EJ101IA-01G TFT- LCD Display 10.1 inch General Module for sale
Place of Origin:Guangdong, China
Brand Name:YJ
EJ101IA-01G TFT-LCD Display 10.1 inch General Module The Innolux EJ101IA-01G LCD is a 10.1-inch a-Si TFT-LCD display panel commonly used in tablets, industrial equipment, and embedded systems. This panel is also marketed under various model names including EJ101IA-01G 10.1 inch 1280*800 LCD and Original 10.1'' inch tablet LCD screen 1280X800 EJ101IA-01G. Product Overview The EJ101IA-01G is a 10.1-inch IPS TFT LCD panel...
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
Guangdong
Quality 10.1 Inch IPS Lcd Display 1280x800 Lvds Interface 40 Pins EJ101IA-01G for sale
Brand Name:INNOLUX
Model Number:EJ101IA-01G
Place of Origin:CHINA
10.1 Inch IPS Lcd Display 1280x800 Lvds Interface 40 Pins EJ101IA-01G General Description: The EJ101IA-01G features an LVDS (1 ch, 8-bit) signal interface with a total of 40 pins with terminal connections and a drive screen voltage of 2.5/8.2/22/-7V (Typ...
Shenzhen FRIDA LCD Co., Ltd
Site Member
Quality Innolux 10.1inch LCD Panel EJ101IA-01G TFT-LCD Display with 1280x800 Pixels and 550 cd/m² Brightness for sale
Model Number:EJ101IA-01G
FOCUS VISION TECHNOLOGY LIMITED
Quality 1280×800 IPS LCD Screen Panel for sale
Model Number:EJ101IA-01G
EJ101IA-01G 10.1 inch tablet LCD Screen Display Panel Product details : TFT LCD Panel, LCD/LED backlight A Grade , 100% New Original In Stock Innolux LCD SCREEN EJ101IA-01G Panel Brand Innolux Panel Model EJ101IA-01G Panel Size 10.1" Panel Type a-Si TFT-...
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.