Ej080na 05b Lcd Display Panels
ej080na 05b lcd display panels
Total 891 products from ej080na 05b lcd display panels Manufactures & Suppliers
Quality EJ080NA-05B LCD Display Screen Panel for sale
Brand Name:Innolux
Model Number:EJ080NA-05B
Place of Origin:CHINA
... Innolux Panel Model EJ080NA-05B Panel Size 8.0" Panel Type a-Si TFT-LCD , LCM Resolution 800(RGB)×600, SVGA, 125PPI Pixel Format RGB Vertical Stripe Display Area 162(W)×121.5(H) mm Bezel Opening 164.8(W)×124.3(H) mm Outline Size 183(W)×141(H) ×5.9(D)
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Verified Supplier
Quality Hard coating NL4827HC19-05B lcd display panel 4.3 inch with 95.04×53.856 mm Active Area for sale
Brand Name:NEC
Model Number:NL4827HC19-05B
Place of Origin:KOREA
...)×272 , WQVGA Display Mode : TN, Normally White, Transmissive Active Area : 95.04×53.856 mm Outline : 105.5×67.2 ...
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
Verified Supplier
Guangdong
Quality TFT-LCD 800*600 8 Inch Lcd Panel EJ080NA-05B Lcd Display Screen for sale
Brand Name:yinji
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
Guangdong
Quality EJ080NA-05B LCD Module Other Electronic Components 8.0 Inch Innolux Display Stock for sale
Brand Name:Innolux
Model Number:EJ080NA-05B
Place of Origin:TW
EJ080NA-05B LCD Module 8.0 inch Innolux Display stock for sale DELI supply new original Innolux LCD Module, main product 3.5'' 4.3'' 5'' 5.6'' 7'' 8'' 10.1'' Deli electronics tehcnology Co.,Ltd. www.icmemorychip.com Email:sales3@deli-ic.com ...
DELI ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD
Quality 8" Tft Lcd Screen 800*600 Ej080na-05b 06a 05a At080tn52 Lcd Screen Resolution for sale
Model Number:EJ080NA-05B
Place of Origin:China
LCD screen resolution EJ080NA-05B AT080TN52 EE080NA-06A EJ080NA-05A 8 inch 800x600 for LCD display panel The EJ080NA-05B is an 8 inch a-Si TFT-LCD LCD module product launched by Innolux, It is fitted with a WLED backlight, No backlight drive, No Touch, Operating temperature of-20 ~ 70 C, Storage temperature of-30 ~ 80 C, Upper / Down, Left / right flip display, 6 / 8 gray scale optional, Surface fog, 2 in 1 FPC, DE/SYNC mode selectable, Display
Shenzhen Rising-Sun Electronic technology Co., Ltd.
Quality BOE Panel 14 Inch HDMI LCD Display FHD 1920x1080 LCD Display Panel 30Pins EDP TFT Display Module  Optional Driver Board Kits for sale
Brand Name:OEM/Customized
Model Number:NV140FHM-N48
BOE Panel 14 Inch HDMI LCD Display FHD 1920x1080 LCD Display Panel 30Pins EDP TFT Display Module Optional Driver Board Kits NV140FHM-N48 is a 14 inch high-quality BOE LCD panel, a highly reliable TFT display module specifically designed for multi-scenario ...
Shenzhen Zhanhui Photoelectric Technology Co., Ltd.
Quality Innolux For car EJ080NA-05B , 8" TFT LCD Panel, 800x600 SVGA 4:3 for sale
Place of Origin:Japan
Brand Name:CHIMEI INNOLUX
Model Number:EJ080NA-05B
... Panel Type : a-Si TFT-LCD , Panel Application : Operating Temperature : -20 ~ 70 °C Storage Temperature : -30 ~ 80 °C RoHS : Specific Feature : 2,CHIMEI INNOLUX EJ080NA-05B Mechanical Features Panel Size : 8.0 inch Dot Resolution : 800(RGB)×600 (SVGA)
Mega Source Elec.Limited
Quality  Manufacturer's sales product 43 inch charging pile electronic display outdoor lcd display panel for sale