| Total 9 products from ej080na 05a 800x600 Manufactures & Suppliers |
Brand Name:INNOLUX Model Number:EJ080NA-05A Place of Origin:China 8" Tablet LCD Panel / TFT LCD Display EJ080NA-05A 800X600 ROHS Certification Size 8 inch TFT LCD Panel Grade Original New Grade A Surface Glare & Matte Resolution 800x600 Brand INNOLUX Model EJ080NA-05A Bracket position without Signal Interface 50 pins ... |
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
Guangdong |
Brand Name:Innolux Model Number:EJ080NA-05B Place of Origin:China LCD screen resolution EJ080NA-05B AT080TN52 EE080NA-06A EJ080NA-05A 8 inch 800x600 for LCD display panel The EJ080NA-05B is 8 inch tft lcd display a-Si TFT-LCD LCD module product launched by Innolux, It is fitted with a WLED ... |
Shenzhen Rising-Sun Electronic technology Co., Ltd.
Brand Name:Innolux Model Number:EJ080NA-05A Place of Origin:KOREA a-Si TFT-LCD EJ080NA-05A 8.0 inch Normally White 162×121.5 mm Active Area for 60Hz EJ080NA-05A Innolux LCD Panel Specification Panel Model EJ080NA-05A Panel Brand CHIMEI INNOLUX Descrition a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 Panel Type a-Si TFT-... |