Dlw5bsm191sq2l Common Mode Choke
Total 551 products from dlw5bsm191sq2l common mode choke Manufactures & Suppliers
Quality DLW5BSM191SQ2L Wire Wound Common Mode Choke 5mm LeCM GROUPh for sale
Brand Name:Murata
Model Number:DLW5BSM191SQ2L
Place of Origin:JAPAN
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Verified Supplier
Quality DLW5BSM191SQ2L 5A Common Mode Choke 125VDC Wire Wound for sale
Brand Name:MURATA
Model Number:DLW5BSM191SQ2L
Place of Origin:JAPAN
DLW5BSM191SQ2L # Common Mode Choke Coil Wire Wound Type for Large Current DLW5B Series (2014/2020 Size) SMD 190 Ohm 5A 125V 5X5X4.5MM Manufacturer Murata Product Category Common Mode Chokes / Filters RoHS Details Series DLW Termination Style SMD/SMT ...
DELI ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD
Verified Supplier
Guangdong
Quality Ferrite Core Toroidal Common Mode Choke , Common Mode Filters for sale
Brand Name:Shinhom
Model Number:TRF series
Place of Origin:China
Shaanxi Shinhom Enterprise Co.,Ltd
Shaanxi
Quality High Frequency Common Mode Choke 1.8mH EP-811DG UT 8mm Lead Spacing For TV Set for sale
Brand Name:Shareway
Model Number:EP-811DG
Place of Origin:Guangdong China
...Common Mode Power Line Choke For TV Set Description: Automotive Common Mode Choke Coils with 0.3 to 10A Through-hole Line Filter uf/uu9.8/10.5 type common mode choke filter inductor With Professional Technical SQ Series Common Mode Flat Coil UT Type Common Mode Choke Filter Inductor UU/UT or ET Series Common Mode Choke...
SHAREWAY TECHNOLOGY CO., LTD.
Quality High Frequency Common Mode Choke Toroidal Magnet Common Choke Coil for Inductor for sale
Brand Name:XJSR
Model Number:Product Size: Encapsulation: Vertical Inductance value: 10-20mH Size(Length X height): 21mmx16.5mmx13mm Current: 5-10A Flat 10mh 8mh 100uh 80uh Common Mode Inductor Choke Filter Inductor 5