dd700n22k automotive igbt modules
Total 487 products from dd700n22k automotive igbt modules Manufactures & Suppliers
Quality DD700N22K Automotive IGBT Modules 2200V 700A Power Block Rectifier Diode Module for sale
Place of Origin:CN
Brand Name:Original Factory
Model Number:DD700N22K
DD700N22K Automotive IGBT Modules 2200V 700A Power Block Rectifier Diode Module [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% ...