cl21a475klclqnc electronic capacitors
Total 260 products from cl21a475klclqnc electronic capacitors Manufactures & Suppliers
Quality 4.7UF Ceramic C0805 Capacitor CL21A475KLCLQNC Electronic Capacitors for sale
Brand Name:SAMSUNG
Model Number:CL21A475KLCLQNC
Place of Origin:China
Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitors (SMD MLCCs) CL21A475KLCLQNC 4.7UF_35V C0805 Ceramic Capacitor smd electrolytic capacitor Applications : Typical applications include critical timing, tuning, circuits requiring low loss, circuits with pulse...
Angel Technology Electronics Co
Verified Supplier
Hongkong
Quality Polypropylene Power Electronic Capacitors 2000uF 1000V DC LINK Capacitor for sale
Brand Name:ETOPMAY
Model Number:TMCF17
Place of Origin:China
...Electronic Capacitors Polypropylene DC-LINK Capacitor 2000uF 1000V Brief Introduction The capacitor for power electronic are use of metal-based thin-film without a sense of style welding,special spray gold process,molded case,or Myra tape packing,fire-retardant epoxy resin seal, copper bolts, copper nuts or inserts leads. Features Used in DC-Link filter circuits,can be replace electrolytic capacitor...
Shenzhen Topmay Electronic Co., Ltd.
Active Member
Guangdong
Quality DC Electronic capacitor ceramic 682 Carbon Film Resistor 10kv 6800PF For Led Driver for sale