ab 1794 acnr15
Total 11 products from ab 1794 acnr15 Manufactures & Suppliers
Quality 1794-ACNR15 1794ACNR15 AB AB Flex Controlnet Adapter for sale
Brand Name:AB
Model Number:1794-ACNR15
Place of Origin:USA
MOORE AUTOMATION LIMITED
Verified Supplier
Fujian
Brand Name:AB
Model Number:1794-ACNR15
Place of Origin:USA
IRONMAN TECHNOLOGY CO., LTD
Active Member
Guangdong
Brand Name:Allen Bradley
Model Number:1794-ACNR15
Place of Origin:America
LINTURE  Technology CO.,LTD
Active Member
Quality PLC 1794-ACNR15 FLEX I/O NETWORK ADAPTER MODULE for sale
Brand Name:PLC
Model Number:1794-ACNR15
Wuhan Sean Automation Equipment Co.,Ltd
Verified Supplier
Brand Name:PLC
Model Number:1794-ACNR15
Quality 1794-IA16 Flex Allen Bradley 16 Point Digital Input Module Ab 1794 Ia16 for sale
Brand Name:Allen Bradley
Model Number:1794-IA16
Xiamen Online Union Technology Co., Ltd
Model Number:1794-ACNR15
Place of Origin:Malaysia
Allen-Bradley 1794-ACNR15 FLEX I/O ControlNet Redundant Media Adapter Module Manufacturer Rockwell Automation Power Dissipation 3.4W maximum @ 19.2V ...
GREAT SYSTEM INDUSTRY CO. LTD
Quality AB 1794-IB32 ROCKWELL ALLEN BRADLEY PLC INPUT MODULE FLEX I/O DISCRETE DC 32 POINTS 24VDC SINKING OPEN STYLE for sale
Model Number:1794-IB32
Place of Origin:US
1794-IB32 Input Module, Flex I/O, Discrete, DC, 32 Points 24VDC Sinking Input, Open Style, Rockwell Allen-Bradley Product Details: The 1794-IB32 is an Allen-Bradley module that belongs to the Flex I/O product family of Distributed I/O components. This ...
Sumset International Trading Co.,Ltd
Fujian
Quality AB/Rockwell Automation 1794-IRT8 Flex I/O combination module for sale
Model Number:1785-BCM
Wisdomlong Technology CO.,LTD
Quality ALLEN BRADLEY 1794-AND module Programmable Logic Controller New factory sealed for sale
Model Number:1794-AND
...1794-AND Allen Bradley module plc New factory sealed DIN Rail Mounting The module can be mounted using the following DIN rails: 35 x 7.5 mm (EN 50 022 - 35 x 7.5) or 35 x 15 mm (EN 50 022 - 35 x 15). Before mounting the module on a DIN rail, close the DIN rail latch. Press the DIN rail mounting area of the module against the DIN rail. The latch will momentarily open and lock into place. Use DIN rail end anchors (AB...
Shenzhen Wisdomlong Technology CO.,LTD
Guangdong
Quality 1769-OF8V Allen Bradley PLC Parts Plc Control Module Compact I/O Series for sale
Model Number:1769-OF8V
Xiamen Tengyi Yangtai Technology Co., Ltd.
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.