| Total 12 products from ab 1746 ob16 Manufactures & Suppliers |
Brand Name:AB Model Number:1746-OB16 Place of Origin:USA .../Catalog No. 1746-OB16 Brand AB No. of Outputs Sixteen (16) outputs Output Voltage 24VDC output Operating Voltage Range 10-30VDC Output Delay ... |
Shenzhen Wisdomlong Technology CO.,LTD
Guangdong |
MOORE AUTOMATION LIMITED
Fujian |
Wisdomlong Technology CO.,LTD
Shenzhen Viyork Technology Co., LTD
Guangdong |
OUTER ELECTRONIC TECHNOLOGY (HK) LIMITED
NEW SOURCE AUTOMATION CO.,LTD
Guangzhou Sande Electric Co.,Ltd.
Hebei |
IRONMAN TECHNOLOGY CO., LTD
IRONMAN TECHNOLOGY CO., LTD
Model Number:1746-HT Place of Origin:USA Brand Name:ALLEN BRADLEY ... AB Plc Lead Time In Stock Warranty 1 Year Quality New And Original Application Automation Name Rockwell Automation Backplane Current 0.160 A At 24V DC Highlight 1746-HT Allen Bradley PLC Parts , Allen Bradley PLC Parts Termination Panel , 1746-HT |