50000ppm Ndir Co2 Sensor Module
All 50000ppm ndir co2 sensor module wholesalers & 50000ppm ndir co2 sensor module manufacturers come from members. We doesn't provide 50000ppm ndir co2 sensor module products or service, please contact them directly and verify their companies info carefully.
Total 37 products from 50000ppm ndir co2 sensor module Manufactures & Suppliers
Quality Ir Ndir Co2 Sensor Module 50000ppm Carbon Dioxide Sensor Module for sale
Brand Name:Kacise
Model Number:KCS540
Place of Origin:shanxi xi'an
Xi'an Kacise Optronics Co.,Ltd.
Verified Supplier
Shaanxi
Quality SCD30 Carbon Dioxide Sensor NDIR Gas Sensor Module CO2 Air Quality for sale
Brand Name:Sensirion
Model Number:SCD30
Place of Origin:Switzerland
ShenzhenYijiajie Electronic Co., Ltd.
Verified Supplier
Guangdong
Quality Functional Accessory NDIR CO2 Sensor Hvac Air Handling Unit Components for sale
Brand Name:Holtop
Place of Origin:Beijing, China
Model Number:Functional Accessory NDIR CO2 Sensor Hvac Air Handling Unit Components
Beijing Holtop Artificial Environment Technology Co., Ltd
Beijing
Brand Name:GZAIR
Model Number:1600Pro Wifi
Place of Origin:China
Guangzhou GZAIR Instruments Co., Ltd.
Active Member
Guangdong
Quality Fast Reading Air Quality Meter NDIR Co2 Sensor Wifi Carbon Dioxide Detector for sale
Place of Origin:Fujian, China
Brand Name:Youtong
Model Number:YT6920W
Fujian Youtong Industries Co., Ltd.
Fujian
Quality MG811 Voltage Type Arduino Sensor Module 0 - 2V Voltage Output CO2 Sensor Module for sale
Brand Name:Okystar/OEM/ODM
Model Number:OKY3351
Place of Origin:Guangdong, China
Oky Newstar Technology Co., Ltd
Active Member
Quality M3015A CO2 Sensor Module In Stocks with 90 Days Warranty for Medical Device Repair for sale
Model Number:M3015A
Place of Origin:Original
Guangzhou YIGU Medical Equipment Service Co.,Ltd
Quality Loflo Sidestream CO2 Sensor Module Co2 Monitor M2741-68100 Individual Package for sale
Brand Name:pray-med
Model Number:M2741-68100
Place of Origin:China
Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd
Quality S-100H IR CO2 sensor CO2 sensor module for sale
Brand Name:SONBEST
Model Number:S-100H IR CO2 sensor CO2 sensor module
Fast Electronics Co., Ltd
Quality CO2 Sensors Transducers SCD30 Accurate Carbon Dioxide For Home And Industrial Use for sale
Brand Name:Sensirion AG
Model Number:SCD30
Place of Origin:original
... 3.3V ~ 5.5V Current - Supply 75mA ​ Features: -Ultra-low power consumption and long-term stability -High-precision NDIR infrared technology for accurate measurement of CO2 -Advanced temperature compensation algorithm to
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Quality 20mA Water Quality Analyzer long life Dissolved CO2 Sensor For Aquaculture for sale
Brand Name:Desun Uniwill
Model Number:DS205
Xi'an Desun Uniwill Electronic Technology Co., Ltd.
Site Member
Shaanxi
Quality Medical End Tidal Co2 Sensor , Mainstream Capnography Sensor For ICU CCU OR for sale
Brand Name:Hung-Kee
Model Number:MCD-09
Place of Origin:P.R.China
Hung-Kee (China) Electronic Technology Co.,Ltd
Quality Baby Child Adult External Loflo Sidestream Co2 Sensor Mainstream Etco2 Sensor for sale
Brand Name:keborui
Model Number:BA220
Shenzhen Keborui Electronics Co., Ltd.
Quality CO2 Sensor Honeywell PLC Module Wall Mount No Display Accuracy 2% C7232A5810 for sale
Brand Name:Honeywell
Model Number:C7232A5810
Place of Origin:USA
IRONMAN TECHNOLOGY CO., LTD
Quality Ge Capnostat Co2 Sensor Use Only With Ge Caonostat Co2 Module 412340-002 for sale
Brand Name:Original
Place of Origin:Shenzhen
Shenzhen Rorui-Med Technology Co.,Ltd
Quality Philip Original Mainstream CO2 Sensor M2501A M2741A For Patient Monitor Maintenance for sale
Brand Name:PHILIP
Model Number:M2501A M2741A
Place of Origin:Original and Brand New
STAR 9 BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO.,LTD.
Brand Name:YuanTe
Model Number:YT-95H-CO2-WH
Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas)
Quality CO2 Carbon Monoxide Detector , Indoor Air Quality Alarm NDIR Sensor for sale
Brand Name:HiYi
Model Number:HYCO2
Beijing HiYi Technology Co., Ltd
Beijing
Brand Name:MASURTECH
Model Number:HT-2008
Place of Origin:Shenzhen,Guangdong
Masur Technology Co.,Ltd,
Quality DC 3.6V to 6.0V OEM Module Spo2 Module ECG Module for sale
Model Number:ECG007
Place of Origin:Shanghai
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., Ltd.
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.