50000ppm Carbon Dioxide Sensor Module
All 50000ppm carbon dioxide sensor module wholesalers & 50000ppm carbon dioxide sensor module manufacturers come from members. We doesn't provide 50000ppm carbon dioxide sensor module products or service, please contact them directly and verify their companies info carefully.
Total 75 products from 50000ppm carbon dioxide sensor module Manufactures & Suppliers
Quality Ir Ndir Co2 Sensor Module 50000ppm Carbon Dioxide Sensor Module for sale
Brand Name:Kacise
Model Number:KCS540
Place of Origin:shanxi xi'an
Xi'an Kacise Optronics Co.,Ltd.
Verified Supplier
Shaanxi
Model Number:MH-Z19 MH-Z19B
Place of Origin:CN
ShenzhenYijiajie Electronic Co., Ltd.
Verified Supplier
Guangdong
Model Number:MH-Z14 MH-Z14a
Place of Origin:China
1, working voltage: DC4-6V 2, working current: 50mA mean value of the peak value of 100mA 3, detection range: 0-5000ppm 4, detection accuracy: + / - 50ppm 5, preheating time: 180S 6, analog output voltage: 0V-2.5V or 0.4-2V (linear output) 7, digital ...