| Total 177 products from 24000btu wall mounted air conditioning unit Manufactures & Suppliers |
Henan Hongtai HVAC Equipment Co., Ltd.
Henan |
Brand Name:Yuetu or OEM Model Number:24000Btu Place of Origin:CHINA ...Wall Mounted Air Conditioning Unit 24000BTU Only Cooling Air Conditioning VA Panel 50hz 220V R22 On-Off 24000BTU Only Coooling High Quality AC Units Mounted Cabinet Air Cooling 3years Warranty Maintenance Maintenance before starting up Generally, household air... |
ninghua Yuetu Technology Co., Ltd
Fujian |
Xiamen Spider Science and Technology Co., Ltd
Fujian |
Taizhou MECO Refrigeration Equipment Co.,Ltd
Zhejiang |
YINGDE VENTECH AIR CONDITIONING CO.,LTD
Guangdong |
Lingdo Industrial Limited
Guangdong |
Shandong Xuguang Tank Air Conditioning Equipment CO..Ltd.
Shandong |
Hefei Coolnet power Co., ltd
Anhui |
Beijing Holtop Artificial Environment Technology Co., Ltd
Beijing |
Guangdong EuroKlimat Air-Conditioning & Refrigeration Co., Ltd
Foshan Dongliu Automation Technology Co., Ltd.
Brand Name:Silk Model Number:D-6000 Place of Origin:Guangdong,China Product parameter SIZE 100*82.5*17cm WARRANTY 1 YEAR Rotation speed range 1000-3000 Voltage 24V Current 42A Oil POE68 The refrigerant HFC134a Refrigerant filling amount 600-700g Why choose us 1. We have many types of compressors that can meet any needs of ... |
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Beijing |
Brand Name:OEM ODM Model Number:Q7RF Place of Origin:CHINA Model :Q7 RF 1. Transmitter: Receiver: 2. 2*AA size battery 1. AUTO/MANUAL Switch 3.Time & 6 Temp,per day 2. LED system indicator 4. 7 Day programmable 3. Contact rating: 8(2)A 230VAC Max 5. 868Mhz for more stable communication 6. EL back light 7. Manual ... |
Ocean Controls Limited
Hongkong |
Shenzhen Olyair Electric Appliances Co.,Ltd
Shiny-Control Technology Develop (Beijing) Co., Ltd.
Brand Name:OEM,KCoolVent Model Number:SCF-60C ...*640*700MM Weight 23Kg Applicable 20~30M2 Wind speed Three Fan type Axial Water capacity 20L Air delivery 5~10 M Loading details 72 units/20GP Container,162 units/40HQ Container |