24000btu Cooling Air Conditioning
Total 3713 products from 24000btu cooling air conditioning Manufactures & Suppliers
Quality VA Panel Wall Mounted Air Conditioning Unit 24000BTU Only Cooling Air Conditioning for sale
Brand Name:Yuetu or OEM
Model Number:24000Btu
Place of Origin:CHINA
... Air Conditioning Unit 24000BTU Only Cooling Air Conditioning​ VA Panel 50hz 220V R22 On-Off 24000BTU Only Coooling High Quality AC Units Mounted Cabinet Air Cooling 3years Warranty Maintenance Maintenance before starting up Generally, household air ...
ninghua Yuetu Technology Co., Ltd
Active Member
Fujian
Model Number:ZSI06KQE
Place of Origin:Jiangsu, China
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
Guangdong
Brand Name:Copeland
Model Number:ZSI06KQE
Place of Origin:Jiangsu, China
Verified Supplier
Guangdong
Quality 7812A174 Auto Parts Cooling Air Conditioning Condenser for Mitsubishi Eclipse Cross for sale
Place of Origin:Zhejiang, China
Hangzhou Langshi Auto Parts Co., Ltd.
Zhejiang
Quality Microprocessor Water Cooled Air Conditioning Unit 220V 50Hz Water Chiller Cooling System Floor Standing for sale
Brand Name:DONGXING
Shenzhen Dongxing Refrigeration Electromechanical Co., Ltd.
Quality 31293550 for  XC60 Auto Parts Cooling Air Conditioning Brake Steering System for sale
Brand Name:Womala
Model Number:31293550
Place of Origin:CHINA
Guangzhou Womala International Trade Co., Ltd.
Brand Name:Soonest
Model Number:TKFR-50QW/DC
Yiwu Soonest New Energy Co., Ltd.
Active Member
Quality Cooling Air Conditioning Seamless Copper Pipe Alloy Piping ASTM B111 C70600 for sale
Brand Name:Tongmao
Model Number:Seamless Copper Pipe
SHANDONG TONGMAO SPECIAL STEEL CO., LTD
Shandong
Quality Box Type Water Chiller Units Air Cooled Air Conditioning System for sale
Brand Name:Shenglin
Model Number:SP Series
Shanghai Shenglin M&E Technology Co., Ltd.
Shanghai
Quality 2 HEAT 1 COOL Air Conditioning Weekly Programmable WIFI Thermostat STN725W for sale
Brand Name:ODM
Model Number:STN725W
Products Description 24V heat pump 2 heat 1 cool air conditioner electronic thermostat work with Alexa Specifications: - Model No.: STN725 - Programmability: 5/1/1 Programmable - Temperature Range (˚F): 32˚F-99˚F (1°C-40°C) - ...
Ocean Controls Limited
Hongkong
Brand Name:VERTIV
Model Number:ERE07
... Application Plant dimension(l*w*h) 510*426*1855mm key selling points Eco-Friendly core components compressor Type of cooling forced air cooling Electrical parameter 18(220V);12(380V)
Vesion Tech Co., Ltd.
Brand Name:KINGA
Model Number:KJ-82014
Place of Origin:Guangzhou, China (Mainland)
GUANGZHOU KINGA AUTOPARTS MANUFACTURE CO.,LTD.
Site Member
Brand Name:BEST
Model Number:1050XHGSL
Place of Origin:wenzhou
RUIAN BEST MACHINE CO., LTD
Zhejiang
Quality 5HP  Air Cooled Scroll Type Chiller For Plastic Plants for sale
Brand Name:Bosikar
Model Number:BSK-5A
SHENZHEN BOSIKAR MACHINERY CO., LTD
Quality 24000btu R22 Central Air Conditioning Unit Window Air Conditioner for sale
Brand Name:VENTECH
Model Number:air conditioning unit
YINGDE VENTECH AIR CONDITIONING CO.,LTD
Quality 1ton Temporary Air Conditioning ,3500w Spot Cooler , 15SQM Air cooler for sale
Brand Name:Weixuan
Model Number:WX35
Place of Origin:Shanghai
Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd
Shanghai
Quality 40kW In Row Cooling Unit with R410A Refrigerant and EC Centrifugal Fan for Data Center Precision Air Conditioning for sale
Brand Name:COOLNET
Model Number:CYA,M08,CR012
Hefei Coolnet power Co., ltd
Anhui
Quality Cooling Capacity Commercial Air Conditioning Unit 24V Control 18000 To 60000BTU/h 230V/1ph 380-415V/3ph 60Hz for sale
Brand Name:Midea brand
...Air Conditioning Unit is a high-performance cooling system designed for the Latin American market, offering a cooling capacity ranging from 18000 to 60000 BTU/h. This air conditioner is suitable for various indoor applications with its versatile indoor types including Cassette, Floor Ceiling, and Duct models. Equipped with a 24V control system, this air conditioning...
Henan Hongtai HVAC Equipment Co., Ltd.
Henan
Quality Scroll Type Truck Air Conditioning Compressor 10S15C 10PA17C 10S13C for sale
Brand Name:westerly
Model Number:Applicable to hyundai sonata/kia k5
Guangzhou Yutao AutomobieAir Conditioning Co.. Ltd.
Quality Air Cooled Screw Water 380v Air Conditioning Chiller for sale
Brand Name:Aoxin
Place of Origin:SHANDONG,CHINA
DEZHOU AOXIN AIR CONDITIONING EQUIPMENT CO.LTD
Shandong
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.