20455 050e 66 cable connector
Total 366 products from 20455 050e 66 cable connector Manufactures & Suppliers
Quality Micro Coaxial FPC Cable Connector  ®-VS 20455-050E-66 for sale
Model Number:VS 20455-050E-66
Place of Origin:China
...Cable Connector ®-VS 20455-050E-66 ®-VS 20455-050E-66 Micro coaxial connector for FPC board end 20455-050E-66 parameter: Contact pitch 0.50 mm Height 1.10 Max (1.00 Nom.) , Depth 5.80 mm Width Formula 7.55+(0.5*?p) mm Pin count 20 30 40 50 Micro-Coaxial Cable (AWG) #36 #38 #40 #42 #44 #46 Discrete Cable...
Shenzhen Sino-Media Technology Co., Ltd.
Verified Supplier
Quality I-PEX 20455-050E-66 FPC Board End Coaxial Connector 0.5mm Pitch Horizontal Mating for sale
Brand Name:I-PEX
Model Number:CABLINE®-VS 20455-050E-66
Place of Origin:China
... 50 Micro-Coaxial Cable (AWG) #36 #38 #40 #42 #44 #46 Discrete Cable (AWG) #32 #34 #36 #38 #39 #40 #42 #44 #46 Current rating 0.1A AC/DC [...
Active Member
Quality 20455-050E I-PEX Lvds Micro Coax Cable Assemblies 30 Pin For LCD Screen for sale