15000psi Weco Hammer Union
15000psi weco hammer union
All 15000psi weco hammer union wholesalers & 15000psi weco hammer union manufacturers come from members. We doesn't provide 15000psi weco hammer union products or service, please contact them directly and verify their companies info carefully.
Total 60 products from 15000psi weco hammer union Manufactures & Suppliers
Quality 15000PSI Fig1502 Wellhead Assembly 2" Weco Hammer Union Wyes for sale
Model Number:2" - 4" Integral Fittings
Place of Origin:China
2" Weco Hammer Union Wyes 15000PSI Fig1502 Integral Fittings 2" Weco Hammer Union Wyes 15000PSI Fig1502 Integral Fittings We provide series of high pressure integral fittings and welded fittings, including Wyes, Elbows, Tees, ...
Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd.
Verified Supplier
Quality FIG 1502 NBR / Nitrile WECO Hammer Union Seal Rings For High Pressure Pipe for sale
Brand Name:SHQN
Model Number:HUS001
Place of Origin:Shanghai, China
Shanghai Qinuo Industry Co., Ltd.
Verified Supplier
Shanghai
Quality Hammer Union - Weco Hammer union - FMC Hammer Union - SPM Hammer Union for sale
Brand Name:CCSC
Model Number:Hammer union - weco hammer union
Place of Origin:China
CCSC Petroleum Equipment Ltd Co
Active Member
Shanghai
Quality Forged high pressure Weco Hammer Union/Wing Union with range from 1-4 inch for sale
Brand Name:CCSC
Model Number:Weco Hammer Union
CCSC Petroleum Equipment Limited Company
Quality Oilfield 2" Fig Fig 1502 Hammer Union , Weco Hammer Union For Wellhead Connection for sale
Brand Name:JC Wellhead
Model Number:2" Fig 1502 Hammer Union
XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD
Quality Buttweld Fmc Weco Hammer Union Fig1502 1002 602 400 for sale
Brand Name:OEM/ODM
Model Number:1"-12"
Place of Origin:Cangzhou ,Hebei Pro,China
...introduced technologies from different countries,including welding type, thread connection type, and H2S service unions.1"-8" and CWP of 1000psi-20,000psi unions are available. For easy identification,unions with different working pressure ratings will be
Hebei Paris International Trading Co.,LTD
Active Member
Hebei
Quality FMC WECO Hammer Union Fitting For Wellhead Manifold Pipe Line Connection for sale
Brand Name:ZZ TOP OIL TOOLS
Model Number:Weco Union
Quality Forged Steel Fmc Weco Hammer Union High Pressure Fig 206 400 602 Hammer Union for sale
Model Number:FIG402, FIG602
Brand Name:JIAYAO/RUNXI/OEM/ODM
High pressure union is a type of fitting used in industrial applications to connect two pipes or tubes together. It is specifically designed to handle high pressure systems, typically ranging from 500 to 15,000 psi (pounds per square inch). The threaded ...
Jiayao Co., Ltd.
Site Member
Hebei
Quality Hammer Union, High Pressure API 6A WECO Hammer Union use for Plug Valves ,Pipe Fittings for sale
Brand Name:SHRT
Model Number:Fig 206/ 602/ 1502 etc
Place of Origin:CHINA MAINLAND
Shanghai RuiTou Petroleum Machinery CO.,LTD.
Anhui
Quality Stainless Steel Hammer Union Pressure Transmitter For Oil Fields DC12V - 36V 15000psi for sale
Brand Name:ruijia
Model Number:PTM-5F
High accuracy Stainless steel Pressure Sensor 15000psi Hammer Union pressure Transmitter for Oil Fields Description of High accuracy Hammer Union Pressure Transducer The Model PTM-5F pressure transmitters have been designed specifacally for oil field ...
Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd.
Shaanxi
Quality API 1502 hammer union fig 100, 200, 400, 602, 1502, etc. for sale
Brand Name:Lake
Model Number:All models
Dongying On-tech Equipment Co., Ltd
Quality Hammer Union Pressure Transmitter Sensor 32VDC 15000psi for sale
Brand Name:CSPPM
Model Number:PPM-T293A
0~ 20000psi Choke Manifolds Hammer Union Pressure Transmitter Sensor Product introduction: PPM-T293A special sensor for fracturing truck adopts imported high-quality ...
Changsha Taihe Electronic Equipment Co., Ltd.
Quality 15000PSI Drilling Rotary Hose With Hammer Union Connection for sale
Brand Name:TR Solids Control
Model Number:Customized
Place of Origin:Xi'an China
4" Drilling Rotary Hose with Hammer Union Connection Product Overview Drilling hose/ Rotary Hose, made according to API 7K standard, applies for flexible hose connection between the top of ...
Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd.
Quality High-Pressure Hammer Union Pipe Union Reliable Oilfield Connection Fittings for sale
Brand Name:TR Solids Control
Model Number:Hammer Union
Place of Origin:Xi'an, China
Quality Oil Drilling Pipe Connection Thread Hammer Unions API Fig1502 for sale
Brand Name:ATO
XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD
Quality Fig 602, Fig 1002, Fig 1502 hammer Union API 6A Standard for sale