140cps22400 power supply module
Total 2782 products from 140cps22400 power supply module Manufactures & Suppliers
Quality Modicon Quantum 140CPS22400 Power Supply Module Schneider Electric PLC for sale
Brand Name:Schneider
Model Number:140CPS22400
Place of Origin:France
TLU Technology Co., LTD
Active Member
Fujian
Quality Schneider 140CPS22400 Modicon NEW Power Supply Module 140-CPS-224-00 for sale
Brand Name:Schneider
Model Number:140CPS22400
Place of Origin:France
... Modicon Quantum Module format Standard Power supply type Redundant Input voltage 24 V DC 20...30 V Input current <= 3800 mA Inrush current 25 A 24 V 14 A 20 V Input power interruption 1 ms 20 V <= 100 ms Associated fuse rating 5 A
Shenzhen Viyork Technology Co., LTD
Verified Supplier
Guangdong
Quality DIN Rail 6.5A PLC Power Supply Module 90*60*32mm Over Heat Protection for sale