13000cph led mounting machine
Total 4124 products from 13000cph led mounting machine Manufactures & Suppliers
Quality High Speed 60 Feeders 13000CPH LED Mounting Machine for sale
Place of Origin:China
Brand Name:OEM
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Verified Supplier
Brand Name:ETON
Model Number:HT-F7S
Place of Origin:China
...*330mm Min:100*100mm PCB thickness 0.5-5mm Mounting height ≤5mm Mounting speed 180000CPH No.of head 34PCS Mounting precision ±0.02mm smt pick and place machine Advantages *Dual arm professional high-speed SMT machine. *Producing 2-4 types materials at
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Site Member
Guangdong
Quality HWGC Automated Pick And Place Machine SMT LED Mounting Machine 20000pcs/H for sale
Brand Name:HWGC
Model Number:HW-DSQ800-120F
Beijing Huaweiguochuang Electronic Technology Co., Ltd.
Active Member
Hebei
Quality Economic surface mount technology Equipment , CHMT36 led mounting machine for sale
Brand Name:Charmhigh
Model Number:CHMT36
Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd
Active Member
Guangdong
Quality Bicycle LED Mounts Machined Headsets , Bicycle Headset Components Anodized for sale
Brand Name:Quickmachine
Model Number:Custom
LED Light Components, machined headsets, bicycle headset components, bicycle LED mounts​ Processing Equipment Machinable range (mm) Tolerance CNC turing CNC Lathe Machine Diamenter 0.5-360 * Length 750 ± 0.005 mm CNC Milling 3/4 axis Machining Center Wide 800 * Length 500 * Height 300 ± 0.01 mm CNC Laser Cutting Laser Cutting Machine...
Shenzhen Quickmachine Technology Co., Ltd
Brand Name:JUKI
Model Number:KE 2080M
Place of Origin:JAPAN
JUKI Chip Mounter -KE 2080M Warranty:6 months Usage:SMT machine Quality:100% Tested Brand Name:JUKI Type:SMT machine Condition:Original Used Model KE 2080M Board size (330×250mm) Component height 6MM Laser recognition 0402~□33.5mm Standard camera □3mm~□...
Qinyi Electronics Co.,Ltd QYSMT
Quality High Speed 13000CPH SMD Assembly Machine Chip Mounter With Six Heads Eight Cameras for sale
Brand Name:JAGUAR
Model Number:JAGUAR-1706-3DSG
Shenzhen Jaguar Automation Equipment Co., Ltd
Quality Original Used SMT Mounting Machine High Speed Automatic JUKI RS-1R for sale
Brand Name:Juki
Model Number:RS-1R
Place of Origin:Japan
Shenzhen Honreal Technology Co.,Ltd
Verified Supplier
Brand Name:Pick and Place Machine
Model Number:FUJI PICK AND PLACE MACHINE
Meraif Limited/Shenzhen meraif import and export co., ltd
Site Member
Quality Versatile Ultraviolet LED Curing Machine 300mm*300mm*400mm for Various Applications for sale
Brand Name:OSMANUV
Model Number:OSM-LED-1320L
Dongguan Osmanuv Machinery Equipment Co., Ltd
Quality Cabinet Wardrobe Mounted LED Mounting Channel With PMMA PC Cover for sale
Brand Name:K&C
Model Number:K57
...Mounted LED Mounting Channel With PMMA PC Cover Cabinet LED Wardrobe Mounted Led Strip Aluminium Profile Channel Main Specifications Model No.: K57 Item Type: LED cabinet aluminum Profile Dimensions: (W)15*(H)28.6 mm Standard length: 2m/pcs Customized-length: Available on request Suitable for led...
K&C LIGHTING TECHNOLOGY LIMITED
Brand Name:YAMAHA
Model Number:YS12F
...Led Smt Machine , Yamaha YS12F Pick And Place Machine With Tray ITS TRAY AND MULTI CAMERA 4feet Pcb Led Smt Machine , Yamaha YS12F Pick And Place Machine With Tray ITS TRAY AND MULTI CAMERA description Detailed introduction of YS12F placement machine: Small high speed modular placement machine Model YS12F (Model: KJJ-100) Target substrate: 50mm*50mm--420mm*460mm(std) Mounting...
Shenzhen CN Technology Co. Ltd..
Quality Silver LED Mounting Channel 20*30mm Aluminium Extrusion Profiles For Furniture for sale
Brand Name:OFLY
Model Number:YD-2030
Place of Origin:Shenzhen, China
...LED Mounting Channel 20*30mm Aluminium Extrusion Profiles For Furniture Surface LED Channel, Aluminum LED Profile 1. FEATURES AND APPLICATIONS: Surface mounted linear LED Luminaire, housing made of high pressure extruded aluminum construction, die-cast aluminum end caps , light body, excellent heat dissipation, UV and Corrosion resistance. PC diffuser specially designed for LED...