3 Phase 380V 50Hz 10HP Refrigeration Scroll Compressor Without Sightglass ZB76KQE-TFD-551
3 Phase 380V 50Hz 10HP Refrigeration Scroll Compressor Without Sightglass ZB76KQE-TFD-551 Specifications: scroll compresor,model:ZB76KQE-TFD-551. Without sightglass, 3phase,380V,50Hz,10HP, working R22 gas. : 1. All models on sale 2. Competitive Price 3. ......
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd.
Submit your “zb76kqe tfd 551” inquiry in a minute :