Tgc4l420 A Shipbuilding Applications
1-10 Results for
from 411 Products
Customizable Insert TGC4L420-A HYB208K For Shipbuilding Applications
China Customizable Insert TGC4L420-A HYB208K For Shipbuilding Applications on sale
Sichuan Hanyu Haoyang Tools Co., Ltd.
Dacheng County Kuocheng Insulation Nail Co., Ltd
Address: Dacheng County, Guang'an Town, Dacheng County, Langfang City, Hebei Province
Width 30mm to 2300mm Marine Aluminum Plate Alloy Material Suitable for Marine Construction and Shipbuilding Applications
China Width 30mm to 2300mm Marine Aluminum Plate Alloy Material Suitable for Marine Construction and Shipbuilding Applications on sale
Xiaoxian Ruiyi Commercial Trade Co., Limited
Address: 1-506,Xingzheng Road,Longcheng Town,Xiaoxian,Suzhou,Anhui,China
Customized Length Cold Drawn Seamless Steel Pipe for Shipbuilding Applications
China Customized Length Cold Drawn Seamless Steel Pipe for Shipbuilding Applications on sale
Qingdao Teste Metal Products Co., Ltd.
1/2 Inch To 24 Inch Cold Rolled Stainless Steel Pipe For Shipbuilding Applications
China 1/2 Inch To 24 Inch Cold Rolled Stainless Steel Pipe For Shipbuilding Applications on sale
TOBO STEEL GROUP CHINA
Address: No.208,Lvdi Road,Baihe Town,Qingpu District,Shanghai,China
Shipbuilding Applications Stainless Steel Tube with T/T Payment Term
China Shipbuilding Applications Stainless Steel Tube with T/T Payment Term on sale
TOBO STEEL GROUP CHINA
Address: 2F,Building7,Baolong Center,No.689,Xiwang Road,Jiading District,Shanghai,201800,China
AH36 Grade Shipbuilding Steel Plate with 4m Length 6mm-250mm Thickness and 1300mm-3000mm Width for Marine Applications
China AH36 Grade Shipbuilding Steel Plate with 4m Length 6mm-250mm Thickness and 1300mm-3000mm Width for Marine Applications on sale
Length 4m AH32 DH32 EH32 AH36 DH36 EH36 Shipbuilding Steel Plate For Vessel CCS Vessel Steel Plate Carbon Steel Plate AH32 DH32 EH32 AH36 DH36 EH36 With Factory Steel Price Per Kg Model NO. AH32 DH32 EH32 AH36 DH36 EH36 Width 5000mm, Max Thickness 0.3-......
Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd.
Address: FLAT/RM 1512 15/F LUCKY CENTRE NO.165-171 WAN CHAI ROAD WAN CHAI HK
Shipbuilding Gl AH36 steel sheet,plate thickness 3mm-380mm
China Shipbuilding Gl AH36 steel sheet,plate thickness 3mm-380mm on sale
...shipbuilding steel plate, shipbuilding steel angle, shipbuilding bulb flat steel Standard: ABS/BV/GL/LR/NK/KR/DNV/RINA/CCS/ASTM A131 Steel Plate Thickness: 4-260mm, Steel Plate Width: 1200-4000mm, Steel Plate Length: 3000-18000mm Steel Angle: 130*9~150*19mm, 100*63*6~200*125*18mm Bulb Flat Steel: 80*5~430*20mm Place of Origin: Henan China (Mainland) Brand Name: SDJS Application......
Henan Seed Steel Metal Materials Co.,Ltd
High Strength 10mm Aluminum Plate 5083 Aluminum Sheet For Shipbuilding Industry
China High Strength 10mm Aluminum Plate 5083 Aluminum Sheet For Shipbuilding Industry on sale