tajr105m016rnj
from 1 Products
1uF 16V SMD 2012-12 Capacitor Tant Solid TAJR105M016RNJ
China 1uF 16V SMD 2012-12 Capacitor Tant Solid TAJR105M016RNJ on sale
TAJR105M016RNJ Cap Tant Solid 1uF 16V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 20 Ohm ......
Shenzhen Weitaixu Capacitor Co.,Ltd
Address: 9E, Block A, Huaqiang Plaza, Huaqiangbei, Futian, Shenzhen, China
Submit your tajr105m016rnj inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: 1uF 16V SMD 2012-12 Capacitor Tant Solid TAJR105M016RNJ