Taja106k016rnj
1-10 Results for
taja106k016rnj
from 4 Products
TAJA106K016RNJ Integrated Circuits (ICs) Embedded Microcontrollers
China TAJA106K016RNJ Integrated Circuits (ICs)
Embedded
Microcontrollers on sale
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Address: ROOM5115/F MINGSANGINDUSTRIALBLDG 19-21 HING YIPSTREET KWUN TONGKL
TAJA106K016RNJ NEW AND ORIGINAL STOCK
China TAJA106K016RNJ NEW AND ORIGINAL STOCK on sale
ChongMing Group (HK) Int'l Co., Ltd
Address: Room 1204, DingCheng International Building, 518028 Futian District, SHENZHEN, CN
Tantalum Solid 10uF 16V Electronic Capacitors TAJA106K016RNJ
China Tantalum Solid 10uF 16V Electronic Capacitors TAJA106K016RNJ on sale
TAJA106K016RNJ Capacitor Tantalum Solid 10uF 16V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C TAJ ......
Angel Technology Electronics Co
Address: FL16 Coastal Buidling East Block Nanshan District Shenzhen China 518000
TAJA106K016RNJ AVX Tantalum Capacitors Solid 10uF 16V A CASE
China TAJA106K016RNJ AVX Tantalum Capacitors Solid 10uF 16V A CASE on sale
TAJA106K016RNJ AVX Cap Tant Solid 10uF 16V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C T/R ......
Sunbeam Electronics (Hong Kong) Limited
Address: Internatinal Logistics Center A-702, No. 1 South China Road, ShenZhen, China
Submit your taja106k016rnj inquiry in a minute :
*From:
Your email address is incorrect!
To:
Products: TAJA106K016RNJ AVX Tantalum Capacitors Solid 10uF 16V A CASE