rb095t 90nzc9 diode array
from 100 Products
RB095T-90NZC9 Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90 V 6A ITO-220AB
China RB095T-90NZC9 Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 90 V 6A ITO-220AB on sale
...common cathode Diode type Schottky barrier Voltage - DC reverse (Vr) (maximum) 90 V Current average rectification (Io) (per diode) 6A Voltage at different If - forward (Vf) 750 mV @ 3 A speed Rapid recovery=<500ns,>200mA (Io) Current - reverse ......
Shenzhen Xinyuanpeng Technology Co., Ltd.
RB095T-90NZC9
China RB095T-90NZC9 on sale
Diode Array 1 Pair Common Cathode 90 V 6A Through Hole TO-220-3 Full Pack...
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
ProTek Devices TVS Diode Array DA16 Series High Powered Multi Line Port Protection
China ProTek Devices TVS Diode Array DA16 Series High Powered Multi Line Port Protection on sale
Xiamen Sincery Im.& Ex. Co., Ltd.
Address: 415 Xincheng Building, No.16 Qishan Road, Huli District, Xiamen Fujian, China
Effective High Power Laser Diode Array 500 W Laser Diode Modules
China Effective High Power Laser Diode Array 500 W Laser Diode Modules on sale
Hi-Tech Optoelectronics Co., Ltd
Address: Shahe Industrial Park, Changping District, Beijing, China
DSA60C60PB Diode Array 1 Pair Common Cathode 60 V 30A Through Hole TO-220-3
China DSA60C60PB Diode Array 1 Pair Common Cathode 60 V 30A Through Hole TO-220-3 on sale
... Diode Configuration 1 Pair Common Cathode Technology Schottky Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 30 A Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Current -...
Wisdtech Technology Co.,Limited
Address: Room 1205-1207, Nanguang building, Huafu Road, Futian District, Shenzhen, Guangdong, China
PESD3V3L5UF Rectifier Diode Low capacitance unidirectional fivefold ESD protection diode arrays
Anterwell Technology Ltd.
German Diode Arrays 808nm diode laser hair removal machine With Medical CE fast speed
China German Diode Arrays 808nm diode laser hair removal machine With Medical CE fast speed on sale
Beijing Nubway S & T Development Co, Ltd
808nm 2W/3W Infrared Laserske Diode TO5 Package PD FAC Optional High Power Laser Diode Array
China 808nm 2W/3W Infrared Laserske Diode TO5 Package PD FAC Optional High Power Laser Diode Array on sale
808nm 2W/3W Infrared Laserske Diode TO5 Package PD FAC Optional High Power Laser Diode Array Product Details​: Since the biological effects of light strongly depend on the wavelength of light, the monochromaticity of lasers has been important in clinical......
XINLAND LASER CO.,LTD
Address: No 62. West Fengdeng Rd,LianHu District, Xi'an city,Shaanxi province,China 710077
Chromatography Pad HPLC Detector Diode Array 190nm-800nm
China Chromatography Pad HPLC Detector Diode Array 190nm-800nm on sale
Anhui Wanyi Science and Technology Co., Ltd.
Address: No. 8, Wenqu Road, High-tech Zone, Hefei, Anhui
BAV99 1 Pair Series General Purpose Rectifier Diode Array Connection Standard
China BAV99 1 Pair Series General Purpose Rectifier Diode Array Connection Standard on sale
.... 450 mA. APPLICATIONS • High-speed switching in thick and thin-film circuits DESCRIPTION The BAV99 consists of two high-speed switching diodes connected in...