Pic16f18346 I So Microchip Flash
1-10 Results for
from 2 Products
PIC16F18346-I/SO Microchip Flash 8Bit Microcontroller MCU IC SOIC20
China PIC16F18346-I/SO Microchip Flash 8Bit Microcontroller MCU IC SOIC20 on sale
PIC16F18346-I/SO PIC16F1834T6-I/SO Microchip Flash 8Bit Microcontroller MCU IC SOIC20 Company: Angel Technology Electronics Co Description : MCU 8-bit PIC RISC 28KB Flash 2.5V/3.3V/5V 20-Pin SOIC 8 Bit Microcontroller - Extreme Low Power - 28KB Flash - 256B EEPROM - 2KB RAM - 18 I/O's PIC16F18346-I/SO Related products: PIC16F18346-I/P PIC16F18346-I/SS PIC16F18346T-I/GZ PIC16F18346T-I/ML PIC16F18346-E/SS PIC16F18346-E/GZ About Microchip...
Angel Technology Electronics Co
Address: FL16 Coastal Buidling East Block Nanshan District Shenzhen China 518000
PIC16F18346-I/GZ
China PIC16F18346-I/GZ on sale
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4)...