Shenzhen YZY Technology Co., Ltd
Normally White NL10276AC28-05D NEC LCD Panel 14.1 inch for Desktop Monitor panel
Normally White NL10276AC28-05D NEC LCD Panel 14.1 inch for Desktop Monitor panel NL10276AC28-05D NEC LCD Panel Detail Panel Brand : NEC Panel Model : NL10276AC28-05D Panel Type : a-Si TFT-LCD , LCM Panel Size : 14.1 inch Resolution : 1024(RGB)×768 , XGA ......
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
BOE Panel 14 Inch HDMI LCD Display FHD 1920x1080 LCD Display Panel 30Pins EDP TFT Display Module Optional Driver Board Kits
BOE Panel 14 Inch HDMI LCD Display FHD 1920x1080 LCD Display Panel 30Pins EDP TFT Display Module Optional Driver Board Kits NV140FHM-N48 is a 14 inch high-quality BOE LCD panel, a highly reliable TFT display module specifically designed for multi-scenario ......
Shenzhen Zhanhui Photoelectric Technology Co., Ltd.
NT140WHM-N44 Lcd Panel 30 Pins EDP 14 Inch 1366*768 Modules
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
14.0 Slim Laptop LCD Screen NT140WHM-N41 N140BGA-EA4 30Pins Display Panel
Guangzhou Riss Electronic Technology Company Limited
200cd/m Brightness 14 Inch LCD Screen Slim 1366*768 WXGA EDP 30 Pin NT140WHM-N41
Original cheap laptop led screen 14.0 inch slim 1366*768 WXGA eDP 30pin NT140WHM-N41 lcd laptop screen Quick Details: 1. Application:laptop 2. Model Number:NT140WHM-N41 3. Resolution Ratio:1366*768 4. Condition:new Specification : Interface LVDS 30PINS ......
SHENZHEN HUICHANG DISPLAY TECHNOLOGY CO., LTD
BOE 14.0 Ultra Slim Notebook Screen Replacement EDP NT140WHM-N41 Matte HD Panel
Notebook LCD Screen BOE 14.0 Ultra Slim EDP NT140WHM-N41 Matte HD+ Notebook Panel Size 14.0 inch wide screen Grade Original New Grade A Surface Glare & Matte Resolution 1366x768 Brand BOE Model NT140WHM-N41 Packing 38pcs per carton Signal Interface EDP ......
ALL STAR LCD (HK) LIMITED
HD Panel Advertising Touch Screen Panel 14 Inch With 1.1mm Cover Lens