ncv8450astt3g
from 3 Products
NCV8450ASTT3G Power Switch ICs High Side 4.5 V To 45 V NCV8450A
China NCV8450ASTT3G Power Switch ICs High Side 4.5 V To 45 V NCV8450A on sale
NCV8450ASTT3G Power Switch ICs High Side 4.5 V To 45 V NCV8450A NCV8450ASTT3G ,onsemi, Power Switch ICs - Power Distribution, High Side , 1 Output , 4.5 V to 45 V , SOT-223 , NCV8450A Product Attribute Attribute Value Manufacturer: onsemi Product Category......
QIN XIN (HONG KONG) ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Address: FLAT/RM D52 3/F WONG KING INDUSTRIAL BUILDING NO 2TAU=I YAU STREET
NCV8450ASTT3G
China NCV8450ASTT3G on sale
NCV8450ASTT3G SwitchType General Purpose NumberofOutputs 1 Ratio-Input:Output 1:1 OutputConfiguration High Side OutputType N-Channel Interface On/Off Voltage-Load 4.5V ~ ......
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Address: 7F, Building F, Longjing Science park, 335 Bulong Road, Ma Antang Community, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen, China
NCV8450ASTT3G
China NCV8450ASTT3G on sale
Product Attribute Attribute Value Select Attribute Manufacturer: onsemi Product Category: Power Switch ICs - Power Distribution RoHS: Details Type: High Side Number of Outputs: 1 Output Output Current: 150 mA Current Limit: 800 mA On Resistance - Max: 3 ......