Mt41k128m16jt 125 It K
1-10 Results for
mt41k128m16jt 125 it k
from 43 Products
MT41K128M16JT-125 IT:K 2Gbit DDR3L SDRAM Memory IC Chip with 800MHz Clock Frequency in FBGA-96 Package
China MT41K128M16JT-125 IT:K 2Gbit DDR3L SDRAM Memory IC Chip with 800MHz Clock Frequency in FBGA-96 Package on sale
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
MT41K128M16JT-125:K
China MT41K128M16JT-125:K on sale
Rozee Electronics Co., Ltd
MT41K128M16JT-125 IC Electronic Components SDRAM - DDR3L Memory IC 2Gb
China MT41K128M16JT-125 IC Electronic Components SDRAM - DDR3L Memory IC 2Gb on sale
AYE TECHNOLOGY CO., LIMITED
MT41K128M16JT-125 IT:K High Performance Flash Memory Chips Unbeatable Speed and Reliability
MT41K128M16JT-125 IT:K High Performance Flash Memory Chips Unbeatable Speed and Reliability Product: MT41K128M16JT-125 IT:K Flash Memory Chips Parameters: • Capacity: 128Mbit/16MByte • Speed: 125 MHz • Package: TSOP • VDD: 1.8V • Operating Temperature: -......
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Address: 1702, Dingcheng international building, Zhonghang Road, Futian District, Shenzhen
MT41K128M16JT-125:k 2Gb: x4 x8 x16 DDR3L SDRAM 800MHz 1.283V~1.45V
China MT41K128M16JT-125:k 2Gb: x4 x8 x16 DDR3L SDRAM 800MHz 1.283V~1.45V on sale
MT41K128M16JT-125:k 2Gb: x4 x8 x16 DDR3L SDRAM 800MHz 1.283V~1.45V The MT41K128M16JT-125:k 2Gb DDR3L SDRAM is a low-voltage memory solution offering x4, x8, and x16 configurations at 800MHz with an operating voltage range of 1.283V to 1.45V. Product ......
Shenzhen Filetti Technology Co., LTD
OWN STOCK MT41K128M16JT-125:K BGA96
China OWN STOCK MT41K128M16JT-125:K
 BGA96
 on sale
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Address: ROOM5115/F MINGSANGINDUSTRIALBLDG 19-21 HING YIPSTREET KWUN TONGKL
Memory Integrated Circuits MT41K128M16JT-125 V:K
China Memory Integrated Circuits MT41K128M16JT-125 V:K on sale
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
MT41K128M16JT-125 AAT:K IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96FBGA
China MT41K128M16JT-125 AAT:K IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96FBGA on sale
MT41K128M16JT-125 AAT:K Products Description: • VDD = VDDQ = 1.35V (1.283–1.45V) • Backward-compatible to VDD = VDDQ = 1.5V ±0.075V • Differential ......
DINGCEN INTERNATIONAL (HK) LIMITED
Address: 5A35, Building 205, Shangbu Industrial Zone, Futian District, Shenzhen, Guangdong
MT41K128M16JT-125 Memory DDR3L SDRAM IC 2Gbit Parallel 800MHz FBGA96
China MT41K128M16JT-125 Memory DDR3L SDRAM IC 2Gbit Parallel 800MHz FBGA96 on sale
MT41K128M16JT-125 Memory IC SDRAM DDR3L 2Gbit Parallel 800 MHz 13.75ns FBGA96 Specifications Product Attribute Attribute Value Data Rate: DDR3-1600 Package / Case: FBGA-96 FBGA Code: D9PTK Data Bus Width: 16 bit Memory Size: 2 Gbit Maximum Clock Frequency......