Sharp 6inch E-Paper LCD Display LS060S2UD01 with 600*800pixels Resolution and 32Pin FPC for E-Book Reader
Sharp 6inch e-paper lcd display LS060S2UD01 for e-book reader LS060S2UD01 is a 6.0" diagonal CG-Silicon display panel product from Sharp Corporation (hereafter called Sharp), without backlight, without touch screen. It features an operating temperature ......
FOCUS VISION TECHNOLOGY LIMITED
2.47 inch 480*480 IPS MIPI Circular TFT LCD Module 2.5inch Round LCD Screen Display Panel HX8379-C 35Pin
...Display Panel HX8379-C 35Pin General Description 1.0 GENERAL DESCRIPTION 1.1 Introduction EV025Z6M-J80 is a color active matrix TFT-LCD Panel using amorphous silicon TFT's (Thin Film Transistors) as an active switching devices. This model is composed of a TFT-LCD Panel......
Aison Technology (HK) Co.,Ltd.
2.4 Inch 240xRGBx320 LCD TFT Display Panel With St7789V Driver