7.0 Inch TFT LCD Screen Display HSD070IDW1-A10 800*480 LCD Panel Module
... tft lcd screen Display HSD070IDW1-A10 800*480 lcd Panel module HSD070IDW1-A10 HSD070IDW1-A10 LCD Panel Product details : HannStar LCD Screen HSD070IDW1-A10 Panel Brand HannStar Model P/N HSD070IDW1-A10 Diagonal Size 7.0" Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM ......
Shenzhen Yongsheng Innovation Technology Co., Ltd
Commercial thin A102VW01 V7 AUO LCD Panel module for Automotive Display
N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
23 Inch LCD Panel Module Ultra Wide Thin Panel S23AJ1-LE1 1920x158 500nits LVDS TFT Bar LCD
...Lcd Panel Module Ultra Wide Thin Panel S23AJ1-LE1 1920*158 500nits Lvds Tft Bar Lcd Its typical features are: sRGB, white LED backlight, including LED driver, ultra widescreen, and fog surface. It operates at 0°C to 50°C and stores at -20 °C to 60°C. This model is recommended for digital signage and cutting strip screens. Model name S231AJ1-LE1 Size 23.1 inch Type a-Si TFT-LCD......
Clientop Industrial Co.,Ltd
3.5 Inch Portrait TFT LCD Display 500cd/M2 LCD Panel Module 320x480 RGB/MCU Interface
Aison Technology (HK) Co.,Ltd.
23.8 Inch Small Lcd Panel Module High Brightness Outdoor Signage
Shenzhen XinXiongHui Technology Co., LTD
NL13676AC25-01D 15.6'' 1366*768 TFT-LCD Panel Module High Quality LCD Modules Genre
Shenzhen Yinji Electronics Co., Ltd.
Original LCD Panel Module 60Hz Frame Frequency Customized Body Thickness
Shenzhen Yoda Views Technology Co., Ltd
FOCUS VISION TECHNOLOGY LIMITED
Custom Tft Lcd Panel Module 10.3 Inch Widescreen For Car Monitor
Product Description: Our LCD Display Module is a color display that offers an excellent viewing experience with its TFT module. This TFT LCD display provides a long life span of 50000H and features 60 pins FPC for a reliable connection. It also meets the ......
Shenzhen ChengHao Optoelectronic Co., Ltd.
Horizon 168132 12 O'Clock STN HTN FSTN Monochrome LCD Panel Module
...Lcd Panel Module Product Details Name 168132 12 O'Clock STN HTN FSTN Monochrome Lcd Panel Module Place of Origin: Shenzhen, Guangdong, China Display Content 168*132 DOTS Operating Voltage 3.3V / 5.0 V Driving Method According to your request Viewing Angle 12 o'clock LCD 1 Transmissive LCD......